Velká Británie od 8 290 Kč
Zobrazit zájezdy

Manchester z Prahy v květnu za 878 Kč/ zpáteční letenka!

Zpáteční letenka
Manchester (Manchester)
za 878 Kč
aerolinky Ryanair
termín květen
přestupy bez přestupů
Zobrazit nabídku
Manchester z Prahy v květnu za 878 Kč/ zpáteční letenka!

Ryanair nám přináší velmi výhodné letenky z Prahy do Manchesteru, již od 878 Kč. V této cenové relaci se pohybují zpáteční letenky pouze v květnu. V ceně letenky je zahrnuto pouze příruční zavazadlo o rozměrech 40x20x25 cm. 

Manchester se nachází v severozápadní části Anglie. Je to město, které se velmi výrazně zapsalo v dějinách průmyslové revoluce. Multikulturní město, které vás okouzlí  krásnými panoramaty, architekturou, řadou muzeí, galerií a obchodů. V Manchesteru sídlí jeden z nejslavnějších a nejlepších fotbalových klubů planety – Manchester United.

Tipy na výlety: pozůstatky římské pevnosti, Baguley Hall, Chethamská knihovna, Heaton Park, Manchesterská katedrála, kostel Jména Ježíšova, Radnice, zámek Castlefield, muzeum Manchester United, které se nachází přímo na stadionu.

Další užitečné informace o Velké Británii se dočtete v našem průvodci.

Ukázkový termín: 2. 5. – 4. 5. 2020.

MarketaV

MarketaV


Komentáře

Buďte první, kdo článek okomentuje.

Komentáře mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé

Přihlaste se nebo si vytvořte profil ve formuláři níže. Stačí napsat Váš komentář a zadat e-mailovou adresu pod kterou se chcete registrovat. Následně Vám pošleme na e-mail potvrzovací odkaz, kterým registraci dokončíte a vložený komentář se zveřejní.
    Odesláním formuláře jsem srozuměn(a) s informacemi o zpracování osobních údajů