Španělsko od 4 150 Kč
Zobrazit zájezdy

Megaakce pro Volotea členy - vybrané letenky za 25 Kč

Vídeň (Vídeň)
Zpáteční letenka
Bilbao (Bilbao)
za 25 Kč
aerolinky Volotea
termín do vyprodání
přestupy bez přestupů
Zobrazit nabídku
Upraveno
Megaakce pro Volotea členy - vybrané letenky za 25 Kč

Volotea láká cestovatele na své členství, s kterým nabízí omezený počet jednosměrných letenek po Evropě za 25 Kč.

Volotea = levné letenky v průběhu celého roku

Španělská nízkonákladová letecká společnost Volotea patří vedle společností Ryanair nebo Wizzair k nejvýznamějším hráčům na trhu levných letenek v Evropě. Momentálně přichází se zajímavou nabídkou, kdy cestovatelům disponujícím členstvím ve svém klubu nabízí jednosměrné letenky mezi vybranými destinacemi v Evropě za 1 EUR, tedy v přepočtu zhruba 25 Kč.Pokud vás některá z nabídek zaujme, neváhejte a pořiďte si členství, jehož výhody můžete následně čerpat po dobu jednoho roku od data registrace (a poté samozřejmě opakovaně za další roční poplatek).

Zejména pro Moraváky budou asi zajímavé letenky z Vídně, odkud se za 25 Kč podíváte do Bilbaa, Marseille nebo Nantes. Letenky budou rychle mizet a proto s jejich pořízením neváhejte! S členstvím můžete samozřejmě rovnou využívat i slevy vážící se ke všem ostatním destinacím mimo momentální akční nabídku.

Megavolotea členství

Volotea nabízí roční členství za poplatek 49,99 EUR, v přepočtu tedy necelých 1.300 Kč. Součástí jsou jak slevy na každý let tak například nižší ceny pro odbavená zavazadla a další výhody, jejichž kompletní přehled naleznete na stránkách společnosti.

Tipař

Tipař


Hlídací papoušek

Ohlídejte si nové akční nabídky

Stačí pár vteřin a žádné tipy vám neuniknou.


Komentáře

Buďte první, kdo článek okomentuje.

Komentáře mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé

Přihlaste se nebo si vytvořte profil ve formuláři níže. Stačí napsat Váš komentář a zadat e-mailovou adresu pod kterou se chcete registrovat. Následně Vám pošleme na e-mail potvrzovací odkaz, kterým registraci dokončíte a vložený komentář se zveřejní.
    Odesláním formuláře jsem srozuměn(a) s informacemi o zpracování osobních údajů