Bilbao od 12 629 Kč
Zobrazit zájezdy

Megaakce pro Volotea členy - vybrané letenky za 25 Kč

Vídeň (Vídeň)
Zpáteční letenka
Bilbao (Bilbao)
za 25 Kč
aerolinky Volotea
termín do vyprodání
přestupy bez přestupů
Zobrazit nabídku
Upraveno
Megaakce pro Volotea členy - vybrané letenky za 25 Kč

Volotea láká cestovatele na své členství, s kterým nabízí omezený počet jednosměrných letenek po Evropě za 25 Kč.

Volotea = levné letenky v průběhu celého roku

Španělská nízkonákladová letecká společnost Volotea patří vedle společností Ryanair nebo Wizzair k nejvýznamějším hráčům na trhu levných letenek v Evropě. Momentálně přichází se zajímavou nabídkou, kdy cestovatelům disponujícím členstvím ve svém klubu nabízí jednosměrné letenky mezi vybranými destinacemi v Evropě za 1 EUR, tedy v přepočtu zhruba 25 Kč.Pokud vás některá z nabídek zaujme, neváhejte a pořiďte si členství, jehož výhody můžete následně čerpat po dobu jednoho roku od data registrace (a poté samozřejmě opakovaně za další roční poplatek).

Zejména pro Moraváky budou asi zajímavé letenky z Vídně, odkud se za 25 Kč podíváte do Bilbaa, Marseille nebo Nantes. Letenky budou rychle mizet a proto s jejich pořízením neváhejte! S členstvím můžete samozřejmě rovnou využívat i slevy vážící se ke všem ostatním destinacím mimo momentální akční nabídku.

Megavolotea členství

Volotea nabízí roční členství za poplatek 49,99 EUR, v přepočtu tedy necelých 1.300 Kč. Součástí jsou jak slevy na každý let tak například nižší ceny pro odbavená zavazadla a další výhody, jejichž kompletní přehled naleznete na stránkách společnosti.

Tipař

Tipař


Komentáře

Buďte první, kdo článek okomentuje.

Komentáře mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé

Přihlaste se nebo si vytvořte profil ve formuláři níže. Stačí napsat Váš komentář a zadat e-mailovou adresu pod kterou se chcete registrovat. Následně Vám pošleme na e-mail potvrzovací odkaz, kterým registraci dokončíte a vložený komentář se zveřejní.
    Odesláním formuláře jsem srozuměn(a) s informacemi o zpracování osobních údajů