Francie od 1 990 Kč
Zobrazit zájezdy

Na jaře 2018 lety z Prahy do Basileje za 902 Kč

za 902 Kč
aerolinky easyJet
termín 30. 5. - 4. 6. 2018, o málo vyšší ceny koncem února a března 2018, dále kombinace 3-7denních cest od
přestupy bez přestupů
Zobrazit nabídku
Upraveno
Na jaře 2018 lety z Prahy do Basileje za 902 Kč

Švýcarsko, země paradoxů, výjimečné historie, prosperity a přírodních krás, překvapí i zkušeného cestovatele. Jarní lety společnosti EasyJet překvapí zase cenou zpáteční letenky - přímo z Prahy od 902 Kč.

Basilej ležící na hranicích s Německem a Francií patří jako třetí největší švýcarské město k důležitým dopravním uzlům. Spolu se Ženevou a Curychem se též řadí k městům s nejvyšším životním standardem na světě. Historicky bylo město svědkem významných událostí (basilejský koncil nebo první Světový sionistický kongres) a také důležitým kulturním centrem renesance.

Cesta

  • v ceně letenky je jedno příruční zavazadlo 56x45x25 cm; rezervace sedadla je možná od 124 Kč/osoba
  • do Basileje k hlavnímu nádraží SSB jezdí z letiště autobusová linka číslo 50 v intervalech 7–15 minut a s dobou jízdy 17 minut, lístek stojí 4,40 franků (97 Kč) v rámci dvou tarifních zón

Ubytování

  • rezervujte na booking.com (ceny začínají na cca 1 500 Kč / pokoj / noc) nebo na Airbnb (např. Baselworld 15 min do centra, u tram zastávky, od 582 Kč / osoba / noc)

Zajímavosti

  • největší a nejslavnější evangelický masopust na světě (Fasnacht, únor-březen); gotická katedrála Basel Minster; slavné Kunstmuzeum Basel; největší švýcarská ZOO aj.
Tipař

Tipař


Hlídací papoušek

Ohlídejte si nové akční nabídky

Stačí pár vteřin a žádné tipy vám neuniknou.


Komentáře

Buďte první, kdo článek okomentuje.

Komentáře mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé

Přihlaste se nebo si vytvořte profil ve formuláři níže. Stačí napsat Váš komentář a zadat e-mailovou adresu pod kterou se chcete registrovat. Následně Vám pošleme na e-mail potvrzovací odkaz, kterým registraci dokončíte a vložený komentář se zveřejní.
    Odesláním formuláře jsem srozuměn(a) s informacemi o zpracování osobních údajů