Francie od 1 599 Kč
Zobrazit zájezdy

Na jaře 2018 lety z Prahy do Basileje za 902 Kč

za 902 Kč
aerolinky easyJet
termín 30. 5. - 4. 6. 2018, o málo vyšší ceny koncem února a března 2018, dále kombinace 3-7denních cest od
přestupy bez přestupů
Zobrazit nabídku
Upraveno
Na jaře 2018 lety z Prahy do Basileje za 902 Kč

Švýcarsko, země paradoxů, výjimečné historie, prosperity a přírodních krás, překvapí i zkušeného cestovatele. Jarní lety společnosti EasyJet překvapí zase cenou zpáteční letenky - přímo z Prahy od 902 Kč.

Basilej ležící na hranicích s Německem a Francií patří jako třetí největší švýcarské město k důležitým dopravním uzlům. Spolu se Ženevou a Curychem se též řadí k městům s nejvyšším životním standardem na světě. Historicky bylo město svědkem významných událostí (basilejský koncil nebo první Světový sionistický kongres) a také důležitým kulturním centrem renesance.

Cesta

  • v ceně letenky je jedno příruční zavazadlo 56x45x25 cm; rezervace sedadla je možná od 124 Kč/osoba
  • do Basileje k hlavnímu nádraží SSB jezdí z letiště autobusová linka číslo 50 v intervalech 7–15 minut a s dobou jízdy 17 minut, lístek stojí 4,40 franků (97 Kč) v rámci dvou tarifních zón

Ubytování

  • rezervujte na booking.com (ceny začínají na cca 1 500 Kč / pokoj / noc) nebo na Airbnb (např. Baselworld 15 min do centra, u tram zastávky, od 582 Kč / osoba / noc)

Zajímavosti

  • největší a nejslavnější evangelický masopust na světě (Fasnacht, únor-březen); gotická katedrála Basel Minster; slavné Kunstmuzeum Basel; největší švýcarská ZOO aj.
Tipař

Tipař


Komentáře

Buďte první, kdo článek okomentuje.

Komentáře mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé

Přihlaste se nebo si vytvořte profil ve formuláři níže. Stačí napsat Váš komentář a zadat e-mailovou adresu pod kterou se chcete registrovat. Následně Vám pošleme na e-mail potvrzovací odkaz, kterým registraci dokončíte a vložený komentář se zveřejní.
    Odesláním formuláře jsem srozuměn(a) s informacemi o zpracování osobních údajů