Kuba od 29 610 Kč
Zobrazit zájezdy

Na Kubu za poznáním, 11 dní, plná penze, 62 990 Kč

Kuba (Hotely: Havana, Cienfuegos, Topes de Collantes, Sancti Spiritus, Varadero)
za 62 990 Kč
prodejce Radynacestu.cz
termín 16. 11. – 26. 11. 2018
doprava Letecky z Prahy
strava s plnou penzí
typ zájezdu poznávací zájezdy
Zobrazit nabídku
Na Kubu za poznáním, 11 dní, plná penze, 62 990 Kč

Pokud nechcete exotickou dovolenou strávit válením se na pláži a místo toho chcete i něco poznat, pak je karibská Kuba přímo pro vás. Na tomto poznávacím zájezdu procestujete ostrov křížem krážem. Navštívíte Havanu, Trinidad či Santa Claru, spatříte úžasnou a divokou krajinu pohoří Sierra del Escambray a údolí Viñales no a samozřejmě proslulé pláže ve Varaderu. Na Kubě je po celý rok stálé počasí.

Měna: Kubánské peso. Časový posun: - 6 hodin.

1. den: Odlet z Prahy na do Havany.

2. den: Prohlídka hlavního města Kuby - Havana. Historické památky Staré Havany, Muzeum rumu, náměstí Plaza Vieja, náměstí Františka z Assisi, Plaza de Armas, hotel Ambos Mundos a pokoj č. 511 (pobýval zde E. Hemingway), náměstí Plaza de la Catedral, krčma La Bodeguita del Medio, bar Floridita, ústřední havanské tržiště, pevnost El Morro, hotel Nacional (zde nacházeli útočiště mafiáni), Plaza de la Revolucion (řečnil zde Fidel Castro). Ubytování - H10 Panorama Hotel Havana.

3. den: Přejezd do města Pinar del Rio, továrna na výrobu doutníků Fábrica de Tabacos Francisco Donatién, Indiánská jeskyně s plavbou na loďce, Zeď prehistorie, údolí Viñales. Poté je návrat zpět do Havany a možnost navštívit divadlo Rosaria de Castro nebo kabaret Parisien v hotelu Nacional, popřípadě se projet starými auty. Ubytování - H10 Panorama Hotel Havana.

4. den: Přejezd na poloostrov Zapata do přírodní rezervace. Dále navštívíme cukrovar Australia, středisko Boca de Guamá (největší krokodýlí farma na Kubě), muzeum Museo de Playa Girón, město Cienfuegos, vila Palacio del Valle, divadlo Téatro Tomás Terry. Ubytování - Jagua.

5. den: Turistický den - přejezd do chráněné oblasti Topes de Collantes a pohoří Sierra del Escambray, vodopád Rocío (možnost koupání). Přejezd do letoviska Topes de Collantes a individuální volno. Ubytování - Hotel Los Helechos.

6. den: Přejezd do města Trinidad (UNESCO), vyhlídka Mirador, keramická dílna s ochutnávkou tradičního koktejlu canchanchará, náměsti Plaza Mayor, kostel Iglesia y Convento de San Francisco. Přejezd do města Sancti Spíritus. Náměstí Parque Serafín Sánchéz, most Yayabo. Ubytování - Hotel del Rijo 3*.

7. den: Přejezd do města Santa Clara. Navštívíte Museo Memorial del Ernesto Che Guevara, náměsti Parque Vidal. Přejezd do letoviska Varadera a koupání v průzračném moři s bílým pískem a s All inclusive. Ubytování - Ocean Varadero El Patriarca 5*.

8. - 9. den: Odpočinek a koupání na pláži Varadero. Možnost individuálních výletů (katamaránem na ostrov Cayo Blanco, šnorchlování s delfíny, džípem do přístavního města Matanzas). Stravování formou All inclusive včetně alkoholických nápojů. Ubytování - Ocean Varadero El Patriarca 5*.

10. den: V odpoledních hodinách odlet do ČR.

11. den: V odpoledních hodinách přílet do ČR.

misaaamisa

misaaamisa


Hlídací papoušek

Ohlídejte si nové akční nabídky

Stačí pár vteřin a žádné tipy vám neuniknou.


Komentáře

Buďte první, kdo článek okomentuje.

Komentáře mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé

Přihlaste se nebo si vytvořte profil ve formuláři níže. Stačí napsat Váš komentář a zadat e-mailovou adresu pod kterou se chcete registrovat. Následně Vám pošleme na e-mail potvrzovací odkaz, kterým registraci dokončíte a vložený komentář se zveřejní.
    Odesláním formuláře jsem srozuměn(a) s informacemi o zpracování osobních údajů