Rakouské Alpy od 450 Kč
Zobrazit zájezdy

Na lyže do Rakouských Alp s ubytováním v českém penzionu, 3 dny pro 2 osoby se snídaní za 2 449 Kč

Rakouské Alpy (Pension Sunny)
za 2 449 Kč
prodejce HyperSlevy.cz
termín Dle domluvy v rozmezí 3. 1. 2019 - 3. 11. 2019.
doprava Vlastní z Prahy, z Brna, z Ostravy, z Bratislavy, z Pardubic, z Popradu, ze Sliače, z Drážďan, z Karlových Varů, z Katovic, z Košic, z Vídně, z Budapeště, z Mnichova
strava s polopenzí
typ zájezdu lyžařské zájezdy
Zobrazit nabídku
Na lyže do Rakouských Alp s ubytováním v českém penzionu, 3 dny pro 2 osoby se snídaní za 2 449 Kč

Penzion Sunny se nachází v poklidném prostředí chráněného území a přírodního parku. Jedná se o penzion s českými majiteli, domluvíte se zde snadno česky. Vhodné místo k odpočinku, ale také ke sportovním aktivitám, či turistice. Poblíž penzionu je malebné jezero Lunzersee a startovní místa většiny turistických tras. V penzionu jsou nově zrekonstruovaná sociální zařízení pro každý pokoj. 

Vybavení penzionu:  TV, WiFi, mikrovlnná trouba , rychlovarná konvice, lednice k dispozici, zahrada s posezením a ohništěm, lyžárna, sušárna, parkování přímo u penzionu, pokoje s vlastním sociálním zařízením.

Tipy na výlety: Ötscher ski areál, Ski areál Hochkar, Ski areál Maiszinken – Lunz am See, Jízda vláčkem Ötscherland-Express, Horský hřeben Hochkar, jezero Lunzersee.

MarketaV

MarketaV


Komentáře

Buďte první, kdo článek okomentuje.

Komentáře mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé

Přihlaste se nebo si vytvořte profil ve formuláři níže. Stačí napsat Váš komentář a zadat e-mailovou adresu pod kterou se chcete registrovat. Následně Vám pošleme na e-mail potvrzovací odkaz, kterým registraci dokončíte a vložený komentář se zveřejní.
    Odesláním formuláře jsem srozuměn(a) s informacemi o zpracování osobních údajů