Gasteinertal od 2 070 Kč
Zobrazit zájezdy

Nejžhavější zimní akce na Gasteinu: Ledové sochy i bláznivý závod

Gasteinertal
za 3 000 Kč
prodejce Vlastní organizace
termín únor 2015
doprava Vlastní z Prahy, z Brna, z Ostravy
Zobrazit nabídku
Nejžhavější zimní akce na Gasteinu: Ledové sochy i bláznivý závod

Máte pocit, že jste si ještě letos pořádně neužili lyžování? Jste celí natěšení vyrazit a kromě sjíždění zasněžených sjezdovek si vychutnat i příjemnou zábavu? V takovém případě je naším horkým tipem lyžování v Rakousku. Obzvláště pestrou nabídku zimních aktivit najdete v Gasteinu.

Umění vytesané do sněhu

Ubytování nabízí Rakousko pestré a na úrovni minimálně tří hvězdiček. Zdejší horské chaty, penziony a hotely zapadlé sněhem uvítají lyžařské zájezdy s nadšením a poskytnou veškerý komfort. Kam vyrazit? Od 31. ledna do 6. února 2015 probíhá v Gasteinu čtvrtý ročník festivalu Art on Snow, tedy umění na sněhu.Lyžaři si zde budou moci prohlédnout nádherné sochy ze sněhu a ledu od různých umělců, vytvořené speciálně pro tuto příležitost a to venku kolem sjezdovek nebo v městečkách Bad Gastein, Bad Hofgastein a Dorfgastein. Umělce lze vidět přímo při práci. Vrcholem letošní akce se stane výstava fotografií 20 děl od 16 ze 76 zúčastněných, nejlepších světových fotografů sněžného umění.

Adrenalinový zážitek z odpalovací rampy

14. února 2015 bude Bad Gastein opět po roce připravený hostit Red Bull Playstreets.Svoje umění tu na 6. ročníku soutěže předvedou ti nejlepší ze světové špičky ve Freestyle lyžování. Vše začíná na odpalovací rampě na střeše domu Salzburgerhof a Villa Oriania. Jezdci zvládnou čtyři nápadné překážky nad hlavami tisíců diváků, kterým tak dopřejí skutečně nevšední adrenalinovou podívanou. Uvidíte, co všechno obnáší volná jízda na lyžích a po skončení soutěže se můžete zúčastnit obrovské after party.

Jazzová jízda v bílém

Začátek jara také můžete přivítat v Gasteinu. Od 13. do 22. března 2015 se zde koná Snow Jazz Festival.Už počtrnácté se tu sejdou známí hudebníci i nováčci z alpských zemí Rakouska a Švýcarska, aby vás na hotelích a chatách, ve Vídeňském sále Grand Hotelu Evropa, ve „White Noise“ v Bad Gasteinu a v tanečním sále v Dorfgasteinu zahltili tóny jazzových skladeb.

Tipař

Tipař


Hlídací papoušek

Ohlídejte si nové akční nabídky

Stačí pár vteřin a žádné tipy vám neuniknou.


Komentáře

Buďte první, kdo článek okomentuje.

Komentáře mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé

Přihlaste se nebo si vytvořte profil ve formuláři níže. Stačí napsat Váš komentář a zadat e-mailovou adresu pod kterou se chcete registrovat. Následně Vám pošleme na e-mail potvrzovací odkaz, kterým registraci dokončíte a vložený komentář se zveřejní.
    Odesláním formuláře jsem srozuměn(a) s informacemi o zpracování osobních údajů