Nepál z Prahy od ledna do června od 12 427 Kč/zpáteční letenka!

za 12 427 Kč
aerolinky Air Arabia
termín leden - červen 2020
přestupy s 1 přestupem
Zobrazit nabídku
Upraveno
Nepál z Prahy od ledna do června od 12 427 Kč/zpáteční letenka!

Letecká společnost Air Arabia zlevnila letenky z Prahy do nepálského Káthmandu s přestupem v Sharjah, letenky jsou dostupné již od 12 497 Kč. V této cenové relaci se pohybuje zpáteční letenka od ledna do června. V ceně letenky je zahrnuto pouze příruční zavazadlo do 10 kg. Pokud si však připlatíte cca 400 Kč, budete mít v ceně i odbavené zavazadlo do 20 kg a vaše letenka bude zahrnovat také malé občerstvení, vodu a rezervaci vybraného sedadla v letadle.

Nepál, horský stát v podhůří Himálaje, kde se nachází velké přírodní i kulturní bohatství. Můžete se zde vydat za vysokohorskou turistikou, překrásnými středověkými městy a chrámy, meditací nebo jógou, čajem, raftingem i paraglidingem.

Tipy na výlety: města Káthmandu, Pokhara, Lumbini, chrám Pashupatinath, chrám Boudhanath, čajové plantáže Ilam, národní park Chitwan, Annapurna Circuit Trek, Mardi Himal Trek, Dhampus, Ghandruk, Lwang.

Ukázkový termín: 28. 1. – 17. 2. 2019.

MarketaV

MarketaV


Komentáře

Buďte první, kdo článek okomentuje.

Komentáře mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé

Přihlaste se nebo si vytvořte profil ve formuláři níže. Stačí napsat Váš komentář a zadat e-mailovou adresu pod kterou se chcete registrovat. Následně Vám pošleme na e-mail potvrzovací odkaz, kterým registraci dokončíte a vložený komentář se zveřejní.
    Odesláním formuláře jsem srozuměn(a) s informacemi o zpracování osobních údajů