Nice od 2 809 Kč
Zobrazit zájezdy

Nice z Vídně v lednu za 508 Kč/zpáteční letenka!

Vídeň (Vídeň)
Zpáteční letenka
za 508 Kč
aerolinky Wizz Air
termín leden
přestupy bez přestupů
Zobrazit nabídku
Nice z Vídně v lednu za 508 Kč/zpáteční letenka!

Wizz Air právě nabízí akční letenky z Vídně do Nice, již od 508 Kč. V této cenové relaci se pohybují zpáteční letenky v období ledna. Pro členy WIZZ Discount Clubu je tentokrát cena stejná. V ceně letenky je zahrnuto pouze příruční zavazadlo o maximálních rozměrech 40x30x20 cm a váze maximálně 10 kg.

Nice je označováno jako perla Azurového pobřeží. Slunce, krásná pláž, moře a luxus! To je Nice. Je zde však co obdivovat i v zimním období. Jedná se totiž také o město s bohatou historií, architektonickými skvosty, kavárnami, galeriemi a středomořskou kuchyní.

Tipy na výlety: bazilika Notre Dame, promenáda des Anglais, Le Parc Floral de la ville de Nice, středověká vesnička v horách - Eze, Saint-Tropez, město parfémů - Grasse, Cannes.

Do Vídně je možné se dopravit autobusy Flixbus za příznivé ceny. Například jízdenku z Prahy seženete již za 283 Kč a z Brna za 154 Kč. Dále je také dobré spojení autobusy Regiojet za příjemné ceny.

Ukázkový termín: 15. 1. – 19. 1. 2020.

MarketaV

MarketaV


Hlídací papoušek

Ohlídejte si nové akční nabídky

Stačí pár vteřin a žádné tipy vám neuniknou.


Komentáře

Buďte první, kdo článek okomentuje.

Komentáře mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé

Přihlaste se nebo si vytvořte profil ve formuláři níže. Stačí napsat Váš komentář a zadat e-mailovou adresu pod kterou se chcete registrovat. Následně Vám pošleme na e-mail potvrzovací odkaz, kterým registraci dokončíte a vložený komentář se zveřejní.
    Odesláním formuláře jsem srozuměn(a) s informacemi o zpracování osobních údajů