Krakow od 1 090 Kč
Zobrazit zájezdy

Odpočinek v moderní residenci v blízkosti Krakova pro 2 osoby na 3 dny za 2 549 Kč! Sleva 53 %!

Krakow (Szary Residence 3*)
za 2 549 Kč
prodejce Slevotéka.cz
termín Do 30. 4. 2019, dle dostupnosti.
doprava Vlastní z Prahy, z Brna, z Bratislavy, z Pardubic, z Popradu, ze Sliače, z Drážďan, z Karlových Varů, z Katovic, z Košic, z Vídně, z Budapeště, z Mnichova
strava se snídaní
typ zájezdu poznávací zájezdy
Zobrazit nabídku
Odpočinek v moderní residenci v blízkosti Krakova pro 2 osoby na 3 dny za 2 549 Kč! Sleva 53 %!

Krakov je jedním z nejkrásnějších a nejnavštěvovanějších měst Polska. Po dobu několika staletí bylo toto město také hlavním městem Polska a sídlem polských králů. Je zde plno barů, historických památek, uměleckých děl, galerií a parků.

Hotel Szary Residence se nachází ve vesničce Michałowice, která je vzdálena pouhých 7 kilometrů od Krakova. Můžete se užívat čerstvého vzduchu a zároveň se vydat za poznáním do nedalekého jistorického Krakova.

Cena zahrnuje: ubytování pro 2 osoby na 3 dny, snídaně formou bufetu, 1x vstup do wellness pro oba, neomezený vstup do fitness pro oba, turistický poplatek zahrnut v ceně, Wi-Fi připojení, parkování.

Vybavení hotelu: vstupní hala s recepcí, restaurace, café bar, zahradní terasa, wellness, fitness. Hotel se také specializuje na nabídku jízdy na koni.

Vybavení pokoje: vlastní sociální zařízení, satelitní televize a Wi-Fi připojení.

Tipy na výlety: královský hrad Wawel, Hlavní náměstí Rynek Glowny, gotická brána Barbakan, park Decjusza, letecké muzeum (Muzeum Lotników), Kopiec Kościuszki.

MarketaV

MarketaV


Komentáře

Buďte první, kdo článek okomentuje.

Komentáře mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé

Přihlaste se nebo si vytvořte profil ve formuláři níže. Stačí napsat Váš komentář a zadat e-mailovou adresu pod kterou se chcete registrovat. Následně Vám pošleme na e-mail potvrzovací odkaz, kterým registraci dokončíte a vložený komentář se zveřejní.
    Odesláním formuláře jsem srozuměn(a) s informacemi o zpracování osobních údajů