Krakow od 899 Kč
Zobrazit zájezdy

Odpočinek v moderní residenci v blízkosti Krakova pro 2 osoby na 3 dny za 2 549 Kč! Sleva 53 %!

Krakow (Szary Residence 3*)
za 2 549 Kč
prodejce Slevotéka.cz
termín Do 30. 4. 2019, dle dostupnosti.
doprava Vlastní z Prahy, z Brna, z Bratislavy, z Pardubic, z Popradu, ze Sliače, z Drážďan, z Karlových Varů, z Katovic, z Košic, z Vídně, z Budapeště, z Mnichova
strava se snídaní
typ zájezdu poznávací zájezdy
Zobrazit nabídku
Odpočinek v moderní residenci v blízkosti Krakova pro 2 osoby na 3 dny za 2 549 Kč! Sleva 53 %!

Krakov je jedním z nejkrásnějších a nejnavštěvovanějších měst Polska. Po dobu několika staletí bylo toto město také hlavním městem Polska a sídlem polských králů. Je zde plno barů, historických památek, uměleckých děl, galerií a parků.

Hotel Szary Residence se nachází ve vesničce Michałowice, která je vzdálena pouhých 7 kilometrů od Krakova. Můžete se užívat čerstvého vzduchu a zároveň se vydat za poznáním do nedalekého jistorického Krakova.

Cena zahrnuje: ubytování pro 2 osoby na 3 dny, snídaně formou bufetu, 1x vstup do wellness pro oba, neomezený vstup do fitness pro oba, turistický poplatek zahrnut v ceně, Wi-Fi připojení, parkování.

Vybavení hotelu: vstupní hala s recepcí, restaurace, café bar, zahradní terasa, wellness, fitness. Hotel se také specializuje na nabídku jízdy na koni.

Vybavení pokoje: vlastní sociální zařízení, satelitní televize a Wi-Fi připojení.

Tipy na výlety: královský hrad Wawel, Hlavní náměstí Rynek Glowny, gotická brána Barbakan, park Decjusza, letecké muzeum (Muzeum Lotników), Kopiec Kościuszki.

MarketaV

MarketaV


Hlídací papoušek

Ohlídejte si nové akční nabídky

Stačí pár vteřin a žádné tipy vám neuniknou.


Komentáře

Buďte první, kdo článek okomentuje.

Komentáře mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé

Přihlaste se nebo si vytvořte profil ve formuláři níže. Stačí napsat Váš komentář a zadat e-mailovou adresu pod kterou se chcete registrovat. Následně Vám pošleme na e-mail potvrzovací odkaz, kterým registraci dokončíte a vložený komentář se zveřejní.
    Odesláním formuláře jsem srozuměn(a) s informacemi o zpracování osobních údajů