Pisa z Vídně v květnu za 487 Kč/zpáteční letenka!

Vídeň (Vídeň)
Zpáteční letenka
Pisa (město) (Pisa)
za 487 Kč
aerolinky Laudamotion
termín květen
přestupy bez přestupů
Zobrazit nabídku

Jdete pozdě... Podívejte se na podobné nabídky

Nastavte si hlídač akcí a výhodné nabídky vám neuniknou!

Upraveno
Pisa z Vídně v květnu za 487 Kč/zpáteční letenka!

Laudamotion nabízí akční letenky z Vídně do italské Pisy, již od 487 Kč. V této cenové relaci se pohybují zpáteční letenky s květnovými termíny.  V ceně letenky je zahrnuto pouze příruční zavazadlo o maximálních rozměrech 40x30x20 cm a váze maximálně 10 kg.

Náměstí Zázraků a Šikmá věž! Tak takové podivuhodnosti nabízí italská Pisa! Jedno z nejznámějších italských měst. Zaleťte si v květnu do Itálie a zjistěte jak to bylo se Šikmou věží.

V tomto období se zde teploty vzduchu pohybují kolem 26 °C.

Tipy na výlety: Piazza dei Miracoli - Náměstí Zázraků, Torre Pendente - Šikmá věž, hřbitov Camposanto, Piazza dei Cavalieri, kostely Chiesa di Santo Stefano dei Cavalieri a Chiesa di Santa Maria della Spina,věž Torre Guelfa, muzeum Museo dell´Opera del Duomo, univerzitní botanická zahrada.

Do Vídně je možné se dopravit autobusy Flixbus za příznivé ceny. Například jízdenku z Prahy seženete již od 283 Kč a z Brna od 154 Kč. Dále je také dobré spojení autobusy Regiojet za příjemné ceny.

Ukázkový termín: 21. 5. – 25. 5. 2019.

MarketaV

MarketaV


Ohlídejte si nové akční nabídky

Stačí pár vteřin a žádné tipy vám neuniknou.


Komentáře

Buďte první, kdo článek okomentuje.

Komentáře mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé

Přihlaste se nebo si vytvořte profil ve formuláři níže. Stačí napsat Váš komentář a zadat e-mailovou adresu pod kterou se chcete registrovat. Následně Vám pošleme na e-mail potvrzovací odkaz, kterým registraci dokončíte a vložený komentář se zveřejní.
    Odesláním formuláře jsem srozuměn(a) s informacemi o zpracování osobních údajů