Rakousko od 244 Kč
Zobrazit zájezdy

Rakouské Alpy na lyžích - 5 dní za 690 Kč

Präbichl (Alpin Resort Erzberg 4*)
za 690 Kč
prodejce Dovolena.cz
termín 2. 12. - 6. 12. 2018
doprava Vlastní z Prahy, z Brna, z Ostravy, z Bratislavy, z Pardubic, z Popradu, ze Sliače, z Drážďan, z Karlových Varů, z Katovic, z Košic, z Vídně, z Budapeště, z Mnichova
strava bez stravy
typ zájezdu lyžařské zájezdy
Zobrazit nabídku
Rakouské Alpy na lyžích - 5 dní za 690 Kč

Hotel Alpin Resort Erzberg se nachází v melém městečku Eisenerz v Rakouských Alpách. Restaurace a obchody jsou v blízkosti hotelu. Skiareál je vzdálen cca 13 km. Zastávka skibusu cca 50 m od hotelu. Měna - Euro. Neomezený vstup do městského bazénu Vitalbad Eisenerz.

Vybavení hotelu: recepce, Wi-Fi, úschovna lyží, pračka, parkoviště.

Vybavení apartmánu: sprcha nebo vana, WC, v některých pokojích vířivka, plně vybavený kuchyňský kout, TV, ložnice, obývací pokoj, balkon.

Rakouské Alpy jsou nádhérné v každém ročním období. Je tu nepřeberné množství sportovního vyžití (lyžování, turistika, cyklistika, golf, rafting) i možnost různých dalších aktivit a výletů - lázně, skalní jezera i hrady.

Tipy na výlety: jezero Leopoldsteinersee, Štýrská železná cesta, hutnické muzeum Radwerk IV, Schloss Leopoldstein, kostel - hrad Kirchenburg St. Oswald, jeskyně Frauenmauerhoehle, skiareál Präbichl.

misaaamisa

misaaamisa


Komentáře

Buďte první, kdo článek okomentuje.

Komentáře mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé

Přihlaste se nebo si vytvořte profil ve formuláři níže. Stačí napsat Váš komentář a zadat e-mailovou adresu pod kterou se chcete registrovat. Následně Vám pošleme na e-mail potvrzovací odkaz, kterým registraci dokončíte a vložený komentář se zveřejní.
    Odesláním formuláře jsem srozuměn(a) s informacemi o zpracování osobních údajů