Athény od 9 090 Kč
Zobrazit zájezdy

Řecko: Athény z Vídně v říjnu již od 1 160 Kč/ zpáteční letenka!

Vídeň (Vídeň)
Zpáteční letenka
za 1 160 Kč
aerolinky Laudamotion
termín říjen
přestupy bez přestupů
Zobrazit nabídku
Řecko: Athény z Vídně v říjnu již od 1 160 Kč/ zpáteční letenka!

Laudamotion nabízí akční letenky z Vídně do Athén, již od 1 160 Kč. V této cenové relaci se pohybují zpáteční letenky v říjnu.  V ceně letenky je zahrnuto pouze příruční zavazadlo o maximálních rozměrech 40 x 30 x 20 cm a váze maximálně 10 kg.

Athény jsou hlavním městem Řecka a také městem, které bylo dvakrát hostitelem letních olympijských her. Ve města můžete obdivovat spoustu antických památek a vychutnat si typickou řeckou kuchyni.

V tomto období se zde teploty vzduchu pohybují kolem 25 °C.

Tipy na výlety: Akropolis, naleziště starověké agory, Kerameikos, chrám Dia Olympského, Dionýsovo divadlo, vrchol Likavittos.

Do Vídně je možné se dopravit autobusy Flixbus za příznivé ceny. Například jízdenku z Prahy seženete již za 283 Kč a z Brna za 154 Kč. Dále je také dobré spojení autobusy Regiojet za příjemné ceny.

Ukázkový termín: 29. 10. - 31. 10. 2019.

MarketaV

MarketaV


Komentáře

Buďte první, kdo článek okomentuje.

Komentáře mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé

Přihlaste se nebo si vytvořte profil ve formuláři níže. Stačí napsat Váš komentář a zadat e-mailovou adresu pod kterou se chcete registrovat. Následně Vám pošleme na e-mail potvrzovací odkaz, kterým registraci dokončíte a vložený komentář se zveřejní.
    Odesláním formuláře jsem srozuměn(a) s informacemi o zpracování osobních údajů