Mykonos od 19 549 Kč
Zobrazit zájezdy

Řecký ostrov Mykonos během léta z Mnichova za 860 Kč

Mnichov (Mnichov)
Zpáteční letenka
Mykonos (Mykonos)
za 860 Kč
aerolinky Volotea
termín červen - červenec 2018
přestupy bez přestupů
Zobrazit nabídku
Upraveno
Řecký ostrov Mykonos během léta z Mnichova za 860 Kč

Léto se nezadržitelně blíží a tak je nejvyšší čas začít plánovat, kam vyrazit během hlavních dovolenkových měsíců. Slunný řecký ostrov Mykonos je skvělá volba.

Mykonos se svojí rozlohou něco málo přes 100 km2 patří mezi menší malebné řecké ostrůvky a levné lety na něj nejsou zdaleka pravidlem. Jak můžete vidět na obrázku níže, k dispozici jsou termíny s odletem na konci června (Po 26. a Pá 29.) a s návraty v průběhu července (Pá 6., Po 9., Pá 13. a Po 16.).Dá se očekávat, že letenky budou rychle mizet, proto příliš neotálejte!

Další akční lety v rámci narozenin Volotea

Tato akční nabídka pochází z dílny letecké společnosti Volotea a konkrétně akce k jejím 6. narozeninám. Další zajímavé lety, včetně těch z Prahy do Francie nebo z dalších okolních letišť po Evropě, najdete po kliknutí na tento odkaz. Zapotřebí tentokrát není ani členství Megavolotea, to se ale dá vzhledem k častým akcím této společnosti jen doporučit.

Cesta do Mnichova

Druhé největší německé letiště se nachází zhruba 35 km od centra města. Z Prahy se dá využít jak vlaková tak autobusová doprava, při obsazenosti auta lze ale uvažovat i o této pohodlnější alternativě. Cesta do Mnichova pak autem zabere zhruba 4 hodiny.

Tipař

Tipař


Komentáře

Buďte první, kdo článek okomentuje.

Komentáře mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé

Přihlaste se nebo si vytvořte profil ve formuláři níže. Stačí napsat Váš komentář a zadat e-mailovou adresu pod kterou se chcete registrovat. Následně Vám pošleme na e-mail potvrzovací odkaz, kterým registraci dokončíte a vložený komentář se zveřejní.
    Odesláním formuláře jsem srozuměn(a) s informacemi o zpracování osobních údajů