Rumunsko od 6 499 Kč
Zobrazit zájezdy

Rumunsko: Bukurešť z Vídně v lednu již od 256 Kč/ zpáteční letenka!

Vídeň (Vídeň)
Zpáteční letenka
za 256 Kč
aerolinky Laudamotion
termín leden
přestupy bez přestupů
Zobrazit nabídku
Rumunsko: Bukurešť z Vídně v lednu již od 256 Kč/ zpáteční letenka!

Laudamotion přichází se zpáteční s úžasně levnou letenkou z Vídně do rumunské Bukurešti, již od 256 . V této cenové relaci se pohybují zpáteční letenky v lednu. V ceně letenky je zahrnuto pouze příruční zavazadlo o rozměrech 40cm x 20cm x 25cm.

Bukurešť, hlavní město Rumunska, které nabízí různorodý architektonický styl i bohatý noční život. Bukurešti se také přezdívá mnohdy "Paříž východu".

Tipy na výlety: fontána lui Bucur, park Unirii,Parcul Carol, historická čtvrť Lipscan, královský palác Palatul Regal, Piata Revolutiei, Arcul de Triumf, zahrady Cișmigiu.

Do Vídně je možné se dopravit autobusy Flixbus za příznivé ceny. Například jízdenku z Prahy seženete již od 283 Kč a z Brna od 154 Kč. Dále je také dobré spojení autobusy Regiojet za příjemné ceny.

Ukázkový termín: 21. 1. - 22. 1. 2019.

MarketaV

MarketaV


Hlídací papoušek

Ohlídejte si nové akční nabídky

Stačí pár vteřin a žádné tipy vám neuniknou.


Komentáře

Buďte první, kdo článek okomentuje.

Komentáře mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé

Přihlaste se nebo si vytvořte profil ve formuláři níže. Stačí napsat Váš komentář a zadat e-mailovou adresu pod kterou se chcete registrovat. Následně Vám pošleme na e-mail potvrzovací odkaz, kterým registraci dokončíte a vložený komentář se zveřejní.
    Odesláním formuláře jsem srozuměn(a) s informacemi o zpracování osobních údajů