Rumunsko od 6 499 Kč
Zobrazit zájezdy

Rumunsko: Transylvánie - Kluž z Vídně v září již od 767 Kč/ zpáteční letenka!

Vídeň (Vídeň)
Zpáteční letenka
Kluž-Napoka (Kluž)
za 767 Kč
aerolinky Wizz Air
termín září
přestupy bez přestupů
Zobrazit nabídku
Rumunsko: Transylvánie - Kluž z Vídně v září již od 767 Kč/ zpáteční letenka!

Wizz Air právě nabízí akční letenky z Vídně do rumunského města Kluž, již od 767 Kč. V této cenové relaci se pohybují zpáteční letenky v období září. Pro členy WIZZ Discount Clubu ještě výhodněji, cca 510 Kč/zpáteční letenka. V ceně letenky je zahrnuto pouze příruční zavazadlo o maximálních rozměrech 40x30x20 cm a váze maximálně 10 kg.

Kluž, rumunské město ležící pod masivem Muntii Apuseni v Transylvánské kotlině. Je také kulturním a vzdělávacím centrem celé Transylvánie. 

Tipy na výlety: kostel svatého Michala, Pomník Matyáše Korvína, Kostel Nejsvětější Trojice, Hazsongardský hřbitov, ulice Iuliu Maniu, Náměstí Unirii, Národní muzeum umění, Palác Josika, Rhédey palác, Farmaceutické muzeum, Etnografické muzeum Transylvánie, Solný důl Turda.

Do Vídně je možné se dopravit autobusy Flixbus za příznivé ceny. Například jízdenku z Prahy seženete již od 283 Kč a z Brna od 154 Kč. Dále je také dobré spojení autobusy Regiojet za příjemné ceny.

Ukázkový termín: 17. 9. - 24. 9. 2019.

MarketaV

MarketaV


Komentáře

Buďte první, kdo článek okomentuje.

Komentáře mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé

Přihlaste se nebo si vytvořte profil ve formuláři níže. Stačí napsat Váš komentář a zadat e-mailovou adresu pod kterou se chcete registrovat. Následně Vám pošleme na e-mail potvrzovací odkaz, kterým registraci dokončíte a vložený komentář se zveřejní.
    Odesláním formuláře jsem srozuměn(a) s informacemi o zpracování osobních údajů