Valencie od 16 499 Kč
Zobrazit zájezdy

Španělsko: Valencie z Vídně v prosinci za 958 Kč/ zpáteční letenka! Pro členy WDC již od 575 Kč!

Vídeň (Vídeň)
Zpáteční letenka
Valencie (Valencia)
za 958 Kč
aerolinky Wizz Air
termín prosinec
přestupy bez přestupů
Zobrazit nabídku
Španělsko: Valencie z Vídně v prosinci za 958 Kč/ zpáteční letenka! Pro členy WDC již od 575 Kč!

Wizz Air právě nabízí akční letenky z Vídně do španělské Valencie za 958 Kč. Pro členy WIZZ Discount Clubu ještě výhodněji, cca 575 Kč/zpáteční letenka. V ceně letenky je zahrnuto pouze příruční zavazadlo o maximálních rozměrech 40x30x20 cm a váze maximálně 10 kg.

Valencie, třetí největší město Španělska. Zima zde je velmi mírná. Valencie nabízí mnoho historických památek, překrásných pláží, moderní architektury. Zhruba hodinu a půl cesty se nachází i lyžařské středisko, které můžete využít právě v prosinci!

Tipy na výlety: park Turia, komplex oceanografic, socha Gullivera v říši trpaslíků, Plaza de la Virgen, věž Miguelete, Plaza de la Reina, burza hedvábí Lonja de la Seda, Torres de Serranos, City of Arts and Sciences.

Do Vídně je možné se dopravit autobusy Flixbus za příznivé ceny. Například jízdenku z Prahy seženete již od 283 Kč a z Brna od 154 Kč. Dále je také dobré spojení autobusy Regiojet za příjemné ceny.

Ukázkový termín: 18. 12. – 20. 12. 2019.

MarketaV

MarketaV


Hlídací papoušek

Ohlídejte si nové akční nabídky

Stačí pár vteřin a žádné tipy vám neuniknou.


Komentáře

Buďte první, kdo článek okomentuje.

Komentáře mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé

Přihlaste se nebo si vytvořte profil ve formuláři níže. Stačí napsat Váš komentář a zadat e-mailovou adresu pod kterou se chcete registrovat. Následně Vám pošleme na e-mail potvrzovací odkaz, kterým registraci dokončíte a vložený komentář se zveřejní.
    Odesláním formuláře jsem srozuměn(a) s informacemi o zpracování osobních údajů