Bulharsko od 2 519 Kč
Zobrazit zájezdy

Tématická dovolená v Bulharsku s CK Alexandria

Bulharsko
za 9 990 Kč
prodejce CK Alexandria
termín září 2015
doprava z Prahy
Zobrazit nabídku
Tématická dovolená v Bulharsku s CK Alexandria

CK Alexandria připravila vletošním roce projekt s názvem „Do Bulharska nejen kmoři“. Díky pestrému programu se dovolená vBulharsku nestane jenom poleháváním na pláži a cachtáním ve vlnách. Zájezdy k moři vám tak přinesou spoustu nových zážitků.

Organizátoři vycházejí ztoho, že pro mnohé turisty je větším přínosem aktivní dovolená, při které si mohou vyzkoušet různé aktivity nebo podrobněji poznat cílovou zemi. Příjemná může být i dovolená sdětmi, protože nabídka některých hotelů obsahuje samotný pobyt nebo pobyt se stravou pro dítě zdarma. Více o programu na stránkách CK Alexandria.

Jaké aktivity vám CK Alexandria připravila?

Letní pobyty stancem, houbařením i vínem

Chcete se vBulharsku domluvit, rádi poznáváte společné rysy slovanských jazyků? Užijte si program „Do Bulharska kmoři i za bulharštinou“, jehož součástí je výuka bulharského jazyka.Milovníky lidových rytmů nadchnou zájezdy „Do Bulharska kmoři i za tradičním tancem“, kde se naučí tradiční bulharské tance choro a račenici, a to pod vedením profesionálního choreografa.Velmi oblíbené jsou zájezdy spojující koupání a aerobikem. Každého, kdo chce něco udělat pro své zdraví, zláká zájezd „Do Bulharska kmoři saerobikem“.Strádat nebudou ani příznivci jízdy na kole, protože jim CK Alexandria přichystala projekt „Do Bulharska kmoři i za cyklistikou“. Na horských kolech se budou prohánět bulharským národním parkem.Houbaři se mohou zúčastnit programu „Do Bulharska kmoři i za houbařením“, kdy projdou lesy smístním průvodcem. Všechny zájezdy probíhají ve dvou termínech vtýdnech 6–13. 9. a 13.–20. 9. 2015. Program navíc je zdarma.Během září 2015 se chystá i cesta „Do Bulharska kmoři i za vínem“, spojená sdegustací a návštěvou vinného sklepa (cena 800 Kč).Vtermínu 13.–20. 9. 2015 se můžete vydat „Do Bulharska kmoři i za poznáním“, na pouť za kulturně-historickými památkami.

Alternativy

Tipař

Tipař


Hlídací papoušek

Ohlídejte si nové akční nabídky

Stačí pár vteřin a žádné tipy vám neuniknou.


Komentáře

Buďte první, kdo článek okomentuje.

Komentáře mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé

Přihlaste se nebo si vytvořte profil ve formuláři níže. Stačí napsat Váš komentář a zadat e-mailovou adresu pod kterou se chcete registrovat. Následně Vám pošleme na e-mail potvrzovací odkaz, kterým registraci dokončíte a vložený komentář se zveřejní.
    Odesláním formuláře jsem srozuměn(a) s informacemi o zpracování osobních údajů