Sousse od 9 790 Kč
Zobrazit zájezdy

Tunisko: Sousse z Brna na 7 nocí/ 8 dní s all inclusive za 5 990 Kč! Odlet již 10. 6. 2021!

Sousse (Jinene 3*)
za 5 990 Kč
prodejce Invia.cz
termín 10. 6. - 17. 6. 2021
doprava Letecky z Brna
strava s all inclusive
typ zájezdu zájezdy za exotikou
Zobrazit nabídku
Tunisko: Sousse z Brna na 7 nocí/  8 dní s all inclusive za 5 990 Kč! Odlet již 10. 6. 2021!

Hotel Jinene se nachází cca 4 km od centra letoviska Sousse. Písčitá pláž se nachází přímo u hotelu. V tomto termínu se zde teploty vzduchu pohybují kolem 30 °C a teploty vody kolem 25 °C. Měna - tuniský dinár. Časový posun - 1 hodina. Dovolená je vhodná pro všechny věkové kategorie.

Vybavení hotelu: vstupní hala s recepcí, trezor za poplatek, směnárna, hlavní restaurace, lobby bar, pizzerie, maurská kavárna, společenská místnost s TV/sat., kadeřnictví, obchod se suvenýry, zahrada, bazén, Wi-Fi připojení v lobby.

Vybavení pokoje: vlastní sociální zařízení, telefon, TV/sat., minibar za poplatek, balkon nebo terasa.

Sousse, město kterému se přezdívá "Perla Sahelu". Je označováno za nejkrásnější město Tuniska, obklopeno plantážemi olivovníků a ovocnými sady. Nabízí historické centrum a krásné dlouhé pláže.

Tipy na výlety: hradby starého města, Ribat - opevněný klášter, který vznikl dříve než samotné město, Patriciův dům, rybí trhy či katakomby.

MarketaV

MarketaV


Komentáře

Buďte první, kdo článek okomentuje.

Komentáře mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé

Přihlaste se nebo si vytvořte profil ve formuláři níže. Stačí napsat Váš komentář a zadat e-mailovou adresu pod kterou se chcete registrovat. Následně Vám pošleme na e-mail potvrzovací odkaz, kterým registraci dokončíte a vložený komentář se zveřejní.
    Odesláním formuláře jsem srozuměn(a) s informacemi o zpracování osobních údajů