Sousse od 5 290 Kč
Zobrazit zájezdy

Tunisko: Sousse z Prahy na 7 nocí s polopenzí za 9 390 Kč!

Sousse (Marabout 3*+)
za 9 390 Kč
prodejce Invia.cz
termín 5. 11. - 12. 11. 2019
doprava Letecky z Prahy
strava s polopenzí
typ zájezdu dovolená u moře
Zobrazit nabídku
Tunisko: Sousse z Prahy na 7 nocí s polopenzí za 9 390 Kč!

Hotel Marabout se nachází v lestovisku Sousse. Písčitá pláž se nachází přímo u hotelu. V tomto termínu se zde teploty vzduchu pohybují kolem 23 °C a teploty vody kolem 21 °C. Měna - tuniský dinár. Časový posun - 1 hodina. Dovolená je vhodná pro všechny věkové kategorie.

Vybavení hotelu: vstupní hala s recepcí,,trezor za poplatek, směnárna, hlavní restaurace, lobby bar, pizzerie, maurská kavárna, společenská místnost s TV/sat., kadeřnictví, obchod se suvenýry,zahrada, bazén, Wi-Fi připojení v lobby.

Vybavení pokoje: vlastní sociální zařízení, telefon, TV/sat., minibar za poplatek, balkon nebo terasa.

Sousse je třetím největším městem Tuniska. Jedná se také o jedno z nejznámějších přímořských letovisek. Uvidíte zde staré památky, hradby starého města i zastřešené uličky plné prodejců různého textilu a samozřejmě krásné dlouhé písečné pláže.

Tipy na výlety: hradby starého města, ribat - opevněný klášter, který vznikl dříve než samotné město, Patriciův dům, rybí trhy či katakomby.

MarketaV

MarketaV


Hlídací papoušek

Ohlídejte si nové akční nabídky

Stačí pár vteřin a žádné tipy vám neuniknou.


Komentáře

Buďte první, kdo článek okomentuje.

Komentáře mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé

Přihlaste se nebo si vytvořte profil ve formuláři níže. Stačí napsat Váš komentář a zadat e-mailovou adresu pod kterou se chcete registrovat. Následně Vám pošleme na e-mail potvrzovací odkaz, kterým registraci dokončíte a vložený komentář se zveřejní.
    Odesláním formuláře jsem srozuměn(a) s informacemi o zpracování osobních údajů