Sousse od 8 390 Kč
Zobrazit zájezdy

Tunisko: Sousse z Prahy na 7 nocí s polopenzí za 9 390 Kč!

Sousse (Marabout 3*+)
za 9 390 Kč
prodejce Invia.cz
termín 5. 11. - 12. 11. 2019
doprava Letecky z Prahy
strava s polopenzí
typ zájezdu dovolená u moře
Zobrazit nabídku
Tunisko: Sousse z Prahy na 7 nocí s polopenzí za 9 390 Kč!

Hotel Marabout se nachází v lestovisku Sousse. Písčitá pláž se nachází přímo u hotelu. V tomto termínu se zde teploty vzduchu pohybují kolem 23 °C a teploty vody kolem 21 °C. Měna - tuniský dinár. Časový posun - 1 hodina. Dovolená je vhodná pro všechny věkové kategorie.

Vybavení hotelu: vstupní hala s recepcí,,trezor za poplatek, směnárna, hlavní restaurace, lobby bar, pizzerie, maurská kavárna, společenská místnost s TV/sat., kadeřnictví, obchod se suvenýry,zahrada, bazén, Wi-Fi připojení v lobby.

Vybavení pokoje: vlastní sociální zařízení, telefon, TV/sat., minibar za poplatek, balkon nebo terasa.

Sousse je třetím největším městem Tuniska. Jedná se také o jedno z nejznámějších přímořských letovisek. Uvidíte zde staré památky, hradby starého města i zastřešené uličky plné prodejců různého textilu a samozřejmě krásné dlouhé písečné pláže.

Tipy na výlety: hradby starého města, ribat - opevněný klášter, který vznikl dříve než samotné město, Patriciův dům, rybí trhy či katakomby.

MarketaV

MarketaV


Komentáře

Buďte první, kdo článek okomentuje.

Komentáře mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé

Přihlaste se nebo si vytvořte profil ve formuláři níže. Stačí napsat Váš komentář a zadat e-mailovou adresu pod kterou se chcete registrovat. Následně Vám pošleme na e-mail potvrzovací odkaz, kterým registraci dokončíte a vložený komentář se zveřejní.
    Odesláním formuláře jsem srozuměn(a) s informacemi o zpracování osobních údajů