Sousse od 7 290 Kč
Zobrazit zájezdy

Tunisko z Prahy za 13 590 Kč, All inclusive

Sousse (Marhaba Royal Salem 4*)
za 13 590 Kč
prodejce Dovolena.cz
termín 7. 9. - 14. 9. 2018
doprava Letecky z Prahy
strava s all inclusive
typ zájezdu pobytové zájezdy
Zobrazit nabídku
Tunisko z Prahy za 13 590 Kč, All inclusive

Hotel Marhaba Royal Salem se nachází ve městě Sousse. Písčitá pláž se nachází přímo u hotelu, vzdálenost od centra Sousse cca 2 km a od autobusové zastávky cca 10 m. V tomto termínu se zde teploty vzduchu pohybují kolem 30 °C a teploty vody kolem 25 °C. Měna - tuniský dinár. Časový posun - 1 hodina. Dovolená je vhodná pro všechny věkové kategorie.
V ceně (13 590 Kč) zájezdu jsou animační programy, Wi-Fi v celém areálu hotelu. Pokoj je standardně vybaven klimatizací, koupelnou se sprchou a WC, telefonem, rádiem, sejfem, miniledničkou a většina pokojů i balkonem s výhledem na moře. Dále je zde možnost hlídání dětí a půjčení dětské postýlky. Bohatá zábava se skládá z krytého nebo venkovního bazénu s tobogánem, vířivky, baru, tenisu, volejbalu, minigolfu, lukostřelby, jízdy na banánovém člunu či katamaránu, kulečníku, aerobiku atd.


Sousse je 3. největší město Tuniska. Mezi tipy na výlet patří například hradby starého města, ribat - opevněný klášter, který vznikl dříve než samotné město, Patriciův dům, rybí trhy či katakomby.

misaaamisa

misaaamisa


Komentáře

Buďte první, kdo článek okomentuje.

Komentáře mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé

Přihlaste se nebo si vytvořte profil ve formuláři níže. Stačí napsat Váš komentář a zadat e-mailovou adresu pod kterou se chcete registrovat. Následně Vám pošleme na e-mail potvrzovací odkaz, kterým registraci dokončíte a vložený komentář se zveřejní.
  Odesláním formuláře jsem srozuměn(a) s informacemi o zpracování osobních údajů

  Nevybrali jste si?

  Podívejte se na

  Další akční nabídky

  Nebo si nastavte hlídač akcí, výhodné nabídky Vám neuniknou

  Hlídač akcí