Sousse od 6 990 Kč
Zobrazit zájezdy

Tunisko z Prahy za 13 590 Kč, All inclusive

Sousse (Marhaba Royal Salem 4*)
za 13 590 Kč
prodejce Dovolena.cz
termín 7. 9. - 14. 9. 2018
doprava Letecky z Prahy
strava s all inclusive
typ zájezdu pobytové zájezdy
Zobrazit nabídku
Tunisko z Prahy za 13 590 Kč, All inclusive

Hotel Marhaba Royal Salem se nachází ve městě Sousse. Písčitá pláž se nachází přímo u hotelu, vzdálenost od centra Sousse cca 2 km a od autobusové zastávky cca 10 m. V tomto termínu se zde teploty vzduchu pohybují kolem 30 °C a teploty vody kolem 25 °C. Měna - tuniský dinár. Časový posun - 1 hodina. Dovolená je vhodná pro všechny věkové kategorie.
V ceně (13 590 Kč) zájezdu jsou animační programy, Wi-Fi v celém areálu hotelu. Pokoj je standardně vybaven klimatizací, koupelnou se sprchou a WC, telefonem, rádiem, sejfem, miniledničkou a většina pokojů i balkonem s výhledem na moře. Dále je zde možnost hlídání dětí a půjčení dětské postýlky. Bohatá zábava se skládá z krytého nebo venkovního bazénu s tobogánem, vířivky, baru, tenisu, volejbalu, minigolfu, lukostřelby, jízdy na banánovém člunu či katamaránu, kulečníku, aerobiku atd.


Sousse je 3. největší město Tuniska. Mezi tipy na výlet patří například hradby starého města, ribat - opevněný klášter, který vznikl dříve než samotné město, Patriciův dům, rybí trhy či katakomby.

misaaamisa

misaaamisa


Hlídací papoušek

Ohlídejte si nové akční nabídky

Stačí pár vteřin a žádné tipy vám neuniknou.


Komentáře

Buďte první, kdo článek okomentuje.

Komentáře mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé

Přihlaste se nebo si vytvořte profil ve formuláři níže. Stačí napsat Váš komentář a zadat e-mailovou adresu pod kterou se chcete registrovat. Následně Vám pošleme na e-mail potvrzovací odkaz, kterým registraci dokončíte a vložený komentář se zveřejní.
    Odesláním formuláře jsem srozuměn(a) s informacemi o zpracování osobních údajů