Zarzis od 8 990 Kč
Zobrazit zájezdy

Tunisko: Zarzis z Prahy na 12 nocí s All inclusive v luxusním hotelu za 9 990 Kč! LAST MINUTE!

Zarzis (Eden Star 4*)
za 9 990 Kč
prodejce Invia.cz
termín 1. 9. - 13. 9. 2020
doprava Letecky z Prahy
strava s all inclusive
typ zájezdu dovolená u moře
Zobrazit nabídku
Tunisko: Zarzis z Prahy na 12 nocí s All inclusive v luxusním hotelu za 9 990 Kč! LAST MINUTE!

Hotel Eden Star se nachází poblíž letoviska Zarzis. Písčitá pláž s pozvolným vstupem do moře se nachází přímo u hotelu. V tomto termínu se zde teploty vzduchu pohybují kolem 28 °C a teploty vody kolem 24 °C. Měna - Tuniský dinár. Časový posun - 1 hodina. Dovolená je vhodná pro všechny věkové kategorie.

Vybavení hotelu: vstupní hala s recepcí, restaurace, bary, maurská kavárna, internetový koutek na recepci (zdarma), Wi-Fi na recepci (za poplatek), minimarket, konferenční místnost, směnárna, kadeřnictví, bazén, krytý bazén s mořskou vodou, miniklub, dětské hřiště.

Vybavení pokoje: klimatizace, koupelna, WC, telefon, TV, většina pokojů má balkon.

Zarzis, nejjižnější letovisko v Tunisku. Spojen římskou cestou s ostrovem Djerba.Nabízí překrásné pláže s bílým pískem, průzračné moře a termální prameny s blahodárnými účinky na kožní onemocnění. 

Tipy na výlety: pevnost Borj el-Kebir, maják na mys Africa, Hřbitov námořníků, Monastir, přístav v Zarzis, ostrov Djerba.

MarketaV

MarketaV


Komentáře

Buďte první, kdo článek okomentuje.

Komentáře mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé

Přihlaste se nebo si vytvořte profil ve formuláři níže. Stačí napsat Váš komentář a zadat e-mailovou adresu pod kterou se chcete registrovat. Následně Vám pošleme na e-mail potvrzovací odkaz, kterým registraci dokončíte a vložený komentář se zveřejní.
    Odesláním formuláře jsem srozuměn(a) s informacemi o zpracování osobních údajů