Alanya od 7 011 Kč
Zobrazit zájezdy

Turecko: Alanya z Prahy na 7 nocí s polopenzí za 7 014 Kč!

Alanya (Anjeliq Downtown Hotel 3*)
za 7 014 Kč
prodejce Invia.cz
termín 14. 7. - 21. 7. 2019
doprava Letecky z Prahy
strava s polopenzí
typ zájezdu pobytové zájezdy
Zobrazit nabídku
Turecko: Alanya z Prahy na 7 nocí s polopenzí za 7 014 Kč!

Anjeliq Downtown Hotel se nachází v oblasti Alanya Turecku. Písčitá pláž se nachází přímo cca 600m od hotelu. Restaurace, bary či obchody jsou dostupny v blízkosti hotelu. Teploty vzduchu se pohybují kolem 30 °C a teploty vody kolem 24 °C. Měna - Turecká lira. Časový posun + 1 hodina. Dovolená je vhodná pro všechny věkové kategorie.

Vybavení hotelu: vstupní hala s recepcí,restaurace, bar, spa centrum, sauna, turecké lázně, jacuzzi, plážový volejbal, vodní sporty na pláži, potápění, obchody, prádelna, služby lékaře, půjčovna kol a motorových vozidel, parkoviště a Wi-Fi.

Vybavení pokoje: vlastní sociální zařízení, Wi-Fi, klimatizace, minibar, kuchyňský kout, souprava na přípravu kávy a čaje.

Tipy na výlety: pohoří Taurus, Fosforeskující jeskyně či Jeskyně pirátů, Alanya, Aspendos, Národní park Aladaglar a vodopády Kapuzbasi, řeka a údolí Dim, restaurace ve stromech u vody ve městě Dimçay, Pamukkala.

MarketaV

MarketaV


Komentáře

Buďte první, kdo článek okomentuje.

Komentáře mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé

Přihlaste se nebo si vytvořte profil ve formuláři níže. Stačí napsat Váš komentář a zadat e-mailovou adresu pod kterou se chcete registrovat. Následně Vám pošleme na e-mail potvrzovací odkaz, kterým registraci dokončíte a vložený komentář se zveřejní.
    Odesláním formuláře jsem srozuměn(a) s informacemi o zpracování osobních údajů