Marmaris od 11 990 Kč
Zobrazit zájezdy

Turecko z Drážďan na 8 dní s All inclusive v 5* hotelu za 5 692 Kč, sleva

Marmaris (LABRANDA Mares Marmaris 5*)
za 5 692 Kč
prodejce Dovolena.cz
termín 7. - 14. 11. 2018
doprava Letecky z Drážďan
strava s all inclusive
typ zájezdu pobytové zájezdy
Zobrazit nabídku
Turecko z Drážďan na 8 dní s All inclusive v 5* hotelu za 5 692 Kč, sleva

Hotel LABRANDA Mares Marmaris se nachází v letovisku Marmaris. Písčitá pláž s pozvolným vstupem do moře je přímo u hotelu. Restaurace, bary či obchody jsou dostupny v blízkosti hotelu. V tomto termínu se zde teploty vzduchu pohybují kolem 27 °C a teploty vody kolem osvěžujících 23 °C. Měna - Turecká lira. Časový posun + 1 hodina. Dovolená je vhodná pro všechny věkové kategorie.

Vybavení hotelu: restaurace, bar, minimarket, Wi-Fi, welness, fitness, kadeřnictví, obchod, prádelna, lékař, směnárna, divadlo, hřiště, herna, miniklub, zahrada, bazén s oddělenou částí pro děti, lehátka a slunečníky zdarma u bazénu i na pláži, parkoviště.

Vybavení pokoje: vana, sprcha a WC, fén, kuchyňka, balkon, klimatizace, trezor za poplatek, minilednice zdarma, telefon, TV, dětská postýlka na vyžádání zdarma.


Marmaris je vyhledávané letovisko v zátoce s průzračným mořem, rozlehlými plážemi s nádherným zlatým pískem a výhledem na pohoří Taurus.

Tipy na výlety: pohoří Taurus, osmanský hrad v Marmaris, Fosforeskující jeskyně či Jeskyně pirátů, Aspendos, výlet lodí na řecký ostrov Rhodos, Národní park Aladaglar a vodopády Kapuzbasi, řeka a údolí Dim, Pamukkala.

misaaamisa

misaaamisa


Komentáře

Buďte první, kdo článek okomentuje.

Komentáře mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé

Přihlaste se nebo si vytvořte profil ve formuláři níže. Stačí napsat Váš komentář a zadat e-mailovou adresu pod kterou se chcete registrovat. Následně Vám pošleme na e-mail potvrzovací odkaz, kterým registraci dokončíte a vložený komentář se zveřejní.
    Odesláním formuláře jsem srozuměn(a) s informacemi o zpracování osobních údajů