Konakli od 9 855 Kč
Zobrazit zájezdy

Turecko z Prahy na 5 dní s All inclusive za 6 990 Kč, sleva 56 %

Konakli (Hotel Anitas Beach 4*)
za 6 990 Kč
prodejce TravelPortal.cz
termín 4. 10. -8. 10. 2018
doprava Letecky z Prahy
strava s all inclusive
typ zájezdu pobytové zájezdy
Zobrazit nabídku
Turecko z Prahy na 5 dní s All inclusive za 6 990 Kč, sleva 56 %

Hotel Anitas Beach se nachází v klidné části letoviska Konakli. Písčitooblázková pláž se strmějším vstupem do moře je přímo u hotelu. Restaurace, bary či obchody jsou dostupny cca 250 m od hotelu. Centrum Konakli je vzdáleno cca 3 km. V tomto termínu se zde teploty vzduchu pohybují kolem 30 °C a teploty vody kolem 27°C. Měna - Turecká lira. Časový posun + 1 hodina. Dovolená je vhodná pro všechny věkové kategorie.

Vybavení hotelu: restaurace, směnárna, bar, minimarket, bazén, dětský bazén, slunečníky a lehátka u bazénu i moře zdarma, Wi-Fi, kadeřnictví, fitness, turecké lázně.

Vybavení pokoje: sprcha a WC, fén, balkon, klimatizace, trezor za poplatek, minlednice, telefon, TV, dětská postýlka na vyžádání zdarma.


Konakli je malé a klidné městečko s průzračným mořem a rozlehlými plážemi s nádherným zlatým pískem. Od historické Alanye je vzdáleno cca 12 km a kousek je to například i do národního parku či k vodopádům.

Tipy na výlety: 10 km dlouhá pláž Konakli, pohoří Taurus, Fosforeskující jeskyně či Jeskyně pirátů, Alanya, Národní park Aladaglar a vodopády Kapuzbasi, řeka a údolí Dim, restaurace ve stromech u vody ve městě Dimçay, Pamukkala.

misaaamisa

misaaamisa


Komentáře

Buďte první, kdo článek okomentuje.

Komentáře mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé

Přihlaste se nebo si vytvořte profil ve formuláři níže. Stačí napsat Váš komentář a zadat e-mailovou adresu pod kterou se chcete registrovat. Následně Vám pošleme na e-mail potvrzovací odkaz, kterým registraci dokončíte a vložený komentář se zveřejní.
    Odesláním formuláře jsem srozuměn(a) s informacemi o zpracování osobních údajů