Turecko z Prahy na 5 dní s All inclusive za 7 490 Kč, sleva 46 %

Side (Hotel Özside 3*)
za 7 490 Kč
prodejce TravelPortal.cz
termín 13. 10. - 17. 10. 2018
doprava Letecky z Prahy
strava s all inclusive
typ zájezdu pobytové zájezdy
Zobrazit nabídku

Jdete pozdě... Podívejte se na podobné nabídky

Nastavte si hlídač akcí a výhodné nabídky vám neuniknou!

Turecko z Prahy na 5 dní s All inclusive za 7 490 Kč, sleva 46 %

Hotel Özside se nachází v klidné části letoviska Side. Písčitá pláž je vzdálena cca 900 m, kyvadlová doprava celý den zdarma. Restaurace, bary či obchody jsou dostupny v blízkosti hotelu. Autobusová zastávka přímo u hotelu. V tomto termínu se zde teploty vzduchu i vody pohybují kolem 27 °C. Měna - Turecká lira. Časový posun + 1 hodina. Dovolená je vhodná pro všechny věkové kategorie.

Vybavení hotelu: restaurace, bar, minimarket, Wi-Fi, bazén s oddělenou částí pro děti, lehátka a slunečníky zdarma u bazénu i na pláži.

Vybavení pokoje: sprcha a WC, fén, balkon, klimatizace, trezor za poplatek, minilednice zdarma, telefon, TV, dětská postýlka na vyžádání zdarma.


Side je malé a klidné městečko s průzračným mořem, rozlehlými plážemi s nádherným zlatým pískem a starými římskými rozvalinami. Od historické Alanye je vzdáleno cca 65 km.

Tipy na výlety: archeologické vykopávky a římský amfiteátr z 2. století v Side, pohoří Taurus, Fosforeskující jeskyně či Jeskyně pirátů, Alanya, Aspendos, Národní park Aladaglar a vodopády Kapuzbasi, řeka a údolí Dim, restaurace ve stromech u vody ve městě Dimçay, Pamukkala.

misaaamisa

misaaamisa


Ohlídejte si nové akční nabídky

Stačí pár vteřin a žádné tipy vám neuniknou.