Side od 6 720 Kč
Zobrazit zájezdy

Turecko z Prahy na 8 dní s All inclusive za 7 980 Kč!

Side (Holiday City 4*)
za 7 980 Kč
prodejce Invia.cz
termín 13. 5. - 20. 5. 2019
doprava Letecky z Prahy
strava s all inclusive
typ zájezdu dovolená u moře
Zobrazit nabídku
Turecko z Prahy na 8 dní s All inclusive za 7 980 Kč!

Hotel Holiday City se nachází v klidné části letoviska Side. Písčitá pláž je vzdálena cca 600 m. Restaurace, bary či obchody jsou dostupny v blízkosti hotelu. V tomto termínu se zde teploty vzduchu se pohybují kolem 26 °C a teploty vody kolem 20 °C. Měna - Turecká lira. Časový posun + 1 hodina. Dovolená je vhodná pro všechny věkové kategorie.

Vybavení hotelu: vstupní hala s recepcí, internetová kavárnu, restaurace, venkovní bazén, dětský bazén, TV, směnárna, minimarket, prádelna, kadeřnictví, diskotéka, wellness.

Vybavení pokoje: vlastní sociální zařízení, fén, balkon, klimatizace,  minilednička, telefon, TV.

Side je malé a klidné městečko s průzračným mořem, rozlehlými plážemi s nádherným zlatým pískem a starými římskými rozvalinami. Od historické Alanye je vzdáleno cca 65 km.

Tipy na výlety: archeologické vykopávky a římský amfiteátr z 2. století v Side, pohoří Taurus, Fosforeskující jeskyně či Jeskyně pirátů, Alanya, Aspendos, Národní park Aladaglar a vodopády Kapuzbasi, řeka a údolí Dim, restaurace ve stromech u vody ve městě Dimçay, Pamukkala.

MarketaV

MarketaV


Komentáře

Buďte první, kdo článek okomentuje.

Komentáře mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé

Přihlaste se nebo si vytvořte profil ve formuláři níže. Stačí napsat Váš komentář a zadat e-mailovou adresu pod kterou se chcete registrovat. Následně Vám pošleme na e-mail potvrzovací odkaz, kterým registraci dokončíte a vložený komentář se zveřejní.
    Odesláním formuláře jsem srozuměn(a) s informacemi o zpracování osobních údajů