Side od 7 093 Kč
Zobrazit zájezdy

Turecko z Prahy na 8 dní s All inclusive za 7 980 Kč!

Side (Holiday City 4*)
za 7 980 Kč
prodejce Invia.cz
termín 13. 5. - 20. 5. 2019
doprava Letecky z Prahy
strava s all inclusive
typ zájezdu dovolená u moře
Zobrazit nabídku
Turecko z Prahy na 8 dní s All inclusive za 7 980 Kč!

Hotel Holiday City se nachází v klidné části letoviska Side. Písčitá pláž je vzdálena cca 600 m. Restaurace, bary či obchody jsou dostupny v blízkosti hotelu. V tomto termínu se zde teploty vzduchu se pohybují kolem 26 °C a teploty vody kolem 20 °C. Měna - Turecká lira. Časový posun + 1 hodina. Dovolená je vhodná pro všechny věkové kategorie.

Vybavení hotelu: vstupní hala s recepcí, internetová kavárnu, restaurace, venkovní bazén, dětský bazén, TV, směnárna, minimarket, prádelna, kadeřnictví, diskotéka, wellness.

Vybavení pokoje: vlastní sociální zařízení, fén, balkon, klimatizace,  minilednička, telefon, TV.

Side je malé a klidné městečko s průzračným mořem, rozlehlými plážemi s nádherným zlatým pískem a starými římskými rozvalinami. Od historické Alanye je vzdáleno cca 65 km.

Tipy na výlety: archeologické vykopávky a římský amfiteátr z 2. století v Side, pohoří Taurus, Fosforeskující jeskyně či Jeskyně pirátů, Alanya, Aspendos, Národní park Aladaglar a vodopády Kapuzbasi, řeka a údolí Dim, restaurace ve stromech u vody ve městě Dimçay, Pamukkala.

MarketaV

MarketaV


Hlídací papoušek

Ohlídejte si nové akční nabídky

Stačí pár vteřin a žádné tipy vám neuniknou.


Komentáře

Buďte první, kdo článek okomentuje.

Komentáře mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé

Přihlaste se nebo si vytvořte profil ve formuláři níže. Stačí napsat Váš komentář a zadat e-mailovou adresu pod kterou se chcete registrovat. Následně Vám pošleme na e-mail potvrzovací odkaz, kterým registraci dokončíte a vložený komentář se zveřejní.
    Odesláním formuláře jsem srozuměn(a) s informacemi o zpracování osobních údajů