Turecko z Prahy na 8 dní s All Inclusive za 9990 Kč! Sleva 44 %!

Alanya (Sealine Bonapart)
za 9 990 Kč
prodejce Invia.cz
termín 7. 9.-14. 9.
doprava Letecky z Prahy
strava s all inclusive
typ zájezdu dovolená u moře
Zobrazit nabídku

Jdete pozdě... Podívejte se na podobné nabídky

Nastavte si hlídač akcí a výhodné nabídky vám neuniknou!

Turecko z Prahy na 8 dní s All Inclusive za 9990 Kč! Sleva 44 %!

Tříhvězdičkový Hotel Sealine Bonapart se nachází cca 600 m od centra města Alanye v Turecku. Dovolená je vhodná pro klienty, kteří mají rádi noční život, ale i pro rodiny s dětmi, jelikož hotel se nachází v klidné části města. Pláž se nachází 250 metrů od hotelu. Lehátka a slunečníky jsou zdarma na pláži.

Stravování je poskytováno formou All Inclusive: snídaně, obědy a večeře formou bufetu. V nabídce je i odpolední svačina nebo půlnoční polévka. V ceně jsou nealkoholické a alkoholické nápoje.

Klimatizované prostorné dvoulůžkové pokoje jsou vybaveny koupelnou, balkónem, telefonem, fénem, trezorem za poplatek a ledničkou. Lze mít i pokoj pro až čtyři osoby. Hotel je moderně zařízený a pokoje mají i menší obývací pokoj.

Alanye je známá díky nákupním možnostem, krásné pláži a nočnímu životu. Hotel pořádá animační programy a tématické večery, je možné využít stojní tenis. Součástí hotelu je bazén, dětský bazén a bazén se skluzavkou.

Zájezd je letecky z Prahy, hotel je skvěle hodnocený body 8,6 a je zde jedinečná sleva 44 %. Využijte tuto akční nabídku!

Marquette

Marquette


Ohlídejte si nové akční nabídky

Stačí pár vteřin a žádné tipy vám neuniknou.