Alanya od 6 790 Kč
Zobrazit zájezdy

Turecko z Prahy na 8 dní v luxusním hotelu s All inclusive za 6 890 Kč! Sleva 54 %!

Alanya (Holiday Park Resort 5*)
za 6 890 Kč
prodejce Invia.cz
termín 16. 5. - 23. 5. 2019
doprava Letecky z Prahy
strava s all inclusive
typ zájezdu pobytové zájezdy
Zobrazit nabídku
Turecko z Prahy na 8 dní v luxusním hotelu s All inclusive za 6 890 Kč! Sleva 54 %!

Holiday Park Resort se nachází v oblasti Alanya. Písčitá pláž s pozvolným vstupem do moře se nachází přímo u hotelu. Restaurace, bary či obchody jsou dostupny v blízkosti hotelu. V tomto termínu se zde teploty vzduchu pohybují kolem 26 °C a teploty vody kolem 20°C. Měna - Turecká lira. Časový posun + 1 hodina. Dovolená je vhodná pro všechny věkové kategorie.

Vybavení hotelu: vstupní hala s recepcí, restaurace, bar, bazén, Wi-Fi, výtah, diskotéka, obchodní centrum, aquapark, dětské hřiště, TV místnost, konferenční sál, amfiteátr, tenisový kurt, squash, šipky, stolní tenis, plážový volejbal, fitness centrum, denní a večerní animační programy, miniklub, turecké lázně, sauna.

Vybavení pokoje: vlastní sociální zařízení, fén, balkon či terasa, klimatizace, trezor, minibar, telefon.

Tipy na výlety: 10 km dlouhá pláž Konakli, pohoří Taurus, Fosforeskující jeskyně či Jeskyně pirátů, Alanya, Národní park Aladaglar a vodopády Kapuzbasi, řeka a údolí Dim, restaurace ve stromech u vody ve městě Dimçay, Pamukkala.

MarketaV

MarketaV


Komentáře

Buďte první, kdo článek okomentuje.

Komentáře mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé

Přihlaste se nebo si vytvořte profil ve formuláři níže. Stačí napsat Váš komentář a zadat e-mailovou adresu pod kterou se chcete registrovat. Následně Vám pošleme na e-mail potvrzovací odkaz, kterým registraci dokončíte a vložený komentář se zveřejní.
    Odesláním formuláře jsem srozuměn(a) s informacemi o zpracování osobních údajů