Turecko z Prahy na 9 dní s All inclusive za 10 990 Kč, sleva 55 %

Konakli (Hotel Club Kastalia 5*)
za 10 990 Kč
prodejce Invia.cz
termín 26. 9. - 4. 10. 2018
doprava Letecky z Prahy
strava s all inclusive
typ zájezdu dovolená u moře
Zobrazit nabídku

Jdete pozdě... Podívejte se na podobné nabídky

Nastavte si hlídač akcí a výhodné nabídky vám neuniknou!

Turecko z Prahy na 9 dní s All inclusive za 10 990 Kč, sleva 55 %

Hotel Club Kastalia se nachází v klidné části letoviska Konakli. Písčitooblázková pláž s pozvolným vstupem do moře je přímo u hotelu. Restaurace, bary či obchody jsou dostupny v centru Konakli - cca 1 km od hotelu. Autobusová zastávka přímo u hotelu. V tomto termínu se zde teploty vzduchu pohybují kolem 31 °C a teploty vody kolem 27°C. Měna - Turecká lira. Časový posun + 1 hodina. Dovolená je vhodná pro všechny věkové kategorie.

Vybavení hotelu: 2 restaurace, bary, 2 bazény, dětský bazén, aquapark, slunečníky a lehátka u bazénu zdarma, Wi-Fi za poplatek, kadeřnictví, obchod.

Vybavení pokoje: sprcha a WC, fén, balkon či terasa, klimatizace, trezor, minibar, telefon, TV.


Konakli je malé a klidné městečko s průzračným mořem a rozlehlými plážemi s nádherným zlatým pískem. Od historické Alanye je vzdáleno cca 12 km a kousek je to například i do národního parku či k vodopádům.

Tipy na výlety: 10 km dlouhá pláž Konakli, pohoří Taurus, Fosforeskující jeskyně či Jeskyně pirátů, Alanya, Národní park Aladaglar a vodopády Kapuzbasi, řeka a údolí Dim, restaurace ve stromech u vody ve městě Dimçay, Pamukkala.

misaaamisa

misaaamisa


Ohlídejte si nové akční nabídky

Stačí pár vteřin a žádné tipy vám neuniknou.