Konakli od 12 590 Kč
Zobrazit zájezdy

Turecko z Prahy na 9 dní s All inclusive za 10 990 Kč, sleva 55 %

Konakli (Hotel Club Kastalia 5*)
za 10 990 Kč
prodejce Invia.cz
termín 26. 9. - 4. 10. 2018
doprava Letecky z Prahy
strava s all inclusive
typ zájezdu dovolená u moře
Zobrazit nabídku
Turecko z Prahy na 9 dní s All inclusive za 10 990 Kč, sleva 55 %

Hotel Club Kastalia se nachází v klidné části letoviska Konakli. Písčitooblázková pláž s pozvolným vstupem do moře je přímo u hotelu. Restaurace, bary či obchody jsou dostupny v centru Konakli - cca 1 km od hotelu. Autobusová zastávka přímo u hotelu. V tomto termínu se zde teploty vzduchu pohybují kolem 31 °C a teploty vody kolem 27°C. Měna - Turecká lira. Časový posun + 1 hodina. Dovolená je vhodná pro všechny věkové kategorie.

Vybavení hotelu: 2 restaurace, bary, 2 bazény, dětský bazén, aquapark, slunečníky a lehátka u bazénu zdarma, Wi-Fi za poplatek, kadeřnictví, obchod.

Vybavení pokoje: sprcha a WC, fén, balkon či terasa, klimatizace, trezor, minibar, telefon, TV.


Konakli je malé a klidné městečko s průzračným mořem a rozlehlými plážemi s nádherným zlatým pískem. Od historické Alanye je vzdáleno cca 12 km a kousek je to například i do národního parku či k vodopádům.

Tipy na výlety: 10 km dlouhá pláž Konakli, pohoří Taurus, Fosforeskující jeskyně či Jeskyně pirátů, Alanya, Národní park Aladaglar a vodopády Kapuzbasi, řeka a údolí Dim, restaurace ve stromech u vody ve městě Dimçay, Pamukkala.

misaaamisa

misaaamisa


Komentáře

Buďte první, kdo článek okomentuje.

Komentáře mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé

Přihlaste se nebo si vytvořte profil ve formuláři níže. Stačí napsat Váš komentář a zadat e-mailovou adresu pod kterou se chcete registrovat. Následně Vám pošleme na e-mail potvrzovací odkaz, kterým registraci dokončíte a vložený komentář se zveřejní.
    Odesláním formuláře jsem srozuměn(a) s informacemi o zpracování osobních údajů