Kos od 9 690 Kč
Zobrazit zájezdy

Z Berlína na ostrov Kos od 410 Kč

Berlín (Berlín Tegel)
Zpáteční letenka
Kos (Kos Island)
za 410 Kč
aerolinky Ryanair
termín červen 2018
přestupy bez přestupů
Zobrazit nabídku
Upraveno
Z Berlína na ostrov Kos od 410 Kč

Společnost Laudamotion nás nepřestává zásobovat zajímavými nabídkami. Aktuálně se dají pořídit například velmi levné letenky na řecký ostrov Kos z Berlína.

Termíny letních dovolených se nezadržitelně blíží a pro ty, kteří chtějí využít červnových termínů, kdy je zpravidla o něco menší obsazenost i teploty, je určitě zajímavou volbou aktuální nabídka stálice posledních týdnů, společnosti Laudamotion.Jak odlety tak přílety jsou k mání každé pondělí, středu a sobotu, né každý termín je však za tuto výbornou cenu, vybrat se však dá stále velmi dobře. Mimo kombinací za 4,99 EUR + 9,99 EUR za let (tedy cca 410 Kč) lze ale najít i kombinace jen o něco málo dražší (9,99 EUR + 9,99 EUR za let).

Jak se dostat do Berlína

Nejvýhodnější bývají spoje z Prahy přes autobusové dopravce Eurolines, Regiojet nebo Flixbus s cenami začínajícími v akcích i pod 500 Kč za zpáteční jízdenku.

Tipař

Tipař


Hlídací papoušek

Ohlídejte si nové akční nabídky

Stačí pár vteřin a žádné tipy vám neuniknou.


Komentáře

Buďte první, kdo článek okomentuje.

Komentáře mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé

Přihlaste se nebo si vytvořte profil ve formuláři níže. Stačí napsat Váš komentář a zadat e-mailovou adresu pod kterou se chcete registrovat. Následně Vám pošleme na e-mail potvrzovací odkaz, kterým registraci dokončíte a vložený komentář se zveřejní.
    Odesláním formuláře jsem srozuměn(a) s informacemi o zpracování osobních údajů