Kos od 9 990 Kč
Zobrazit zájezdy

Z Berlína na ostrov Kos od 410 Kč

Berlín (Berlín Tegel)
Zpáteční letenka
Kos (Kos Island)
za 410 Kč
aerolinky Ryanair
termín červen 2018
přestupy bez přestupů
Zobrazit nabídku
Upraveno
Z Berlína na ostrov Kos od 410 Kč

Společnost Laudamotion nás nepřestává zásobovat zajímavými nabídkami. Aktuálně se dají pořídit například velmi levné letenky na řecký ostrov Kos z Berlína.

Termíny letních dovolených se nezadržitelně blíží a pro ty, kteří chtějí využít červnových termínů, kdy je zpravidla o něco menší obsazenost i teploty, je určitě zajímavou volbou aktuální nabídka stálice posledních týdnů, společnosti Laudamotion.Jak odlety tak přílety jsou k mání každé pondělí, středu a sobotu, né každý termín je však za tuto výbornou cenu, vybrat se však dá stále velmi dobře. Mimo kombinací za 4,99 EUR + 9,99 EUR za let (tedy cca 410 Kč) lze ale najít i kombinace jen o něco málo dražší (9,99 EUR + 9,99 EUR za let).

Jak se dostat do Berlína

Nejvýhodnější bývají spoje z Prahy přes autobusové dopravce Eurolines, Regiojet nebo Flixbus s cenami začínajícími v akcích i pod 500 Kč za zpáteční jízdenku.

Tipař

Tipař


Komentáře

Buďte první, kdo článek okomentuje.

Komentáře mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé

Přihlaste se nebo si vytvořte profil ve formuláři níže. Stačí napsat Váš komentář a zadat e-mailovou adresu pod kterou se chcete registrovat. Následně Vám pošleme na e-mail potvrzovací odkaz, kterým registraci dokončíte a vložený komentář se zveřejní.
    Odesláním formuláře jsem srozuměn(a) s informacemi o zpracování osobních údajů