Z Paříže do kanadského Vancouveru v dubnu, květnu, říjnu a listopadu od 297 Eur/zpáteční letenka!

Paříž (Charlese de Gaulla)
Zpáteční letenka
Richmond (Vancouver)
za 297 €
aerolinky Lufthansa
termín duben, květen, říjen, listopad 2019
přestupy s 1 přestupem
Zobrazit nabídku
Upraveno
Z Paříže do kanadského Vancouveru v dubnu, květnu, říjnu a listopadu od 297 Eur/zpáteční letenka!

Lufthansa nabízí nyní výhodné letenky z Paříže do západní Kanady - do Vancouveru. Nejvýhodnější zpáteční letenky pořídíte v říjnu a listopadu od 297 Eur, v květnu od 316 Eur a v dubnu od 326 Eur. Lety jsou vždy s jedním přestupem.

Pobyt si můžete vybrat za tuto cenu libovolně dlouhý, a to od 7 dní až do 25 dní. Ceny zahrnují jídlo a příruční zavazadlo.

Do Paříže se dostanete levně z Prahy s leteckou společností Ryanair nebo i autobusovou dopravou. Spojíte návštěvu dvou míst do jedné dovolené - Francie a Kanada.

Z Vancouveru se krásně dostanete do nádherných přírodních parků v horách, kde najdete nespočet jezer, můžete si zajezdit v obrovských lyžařských areálech a určitě Vás uchvátí panenská divoká příroda, která především v květnu bude rozkvétat. Západní Kanada rozhodně stojí za návštěvu.

Marquette

Marquette


Hlídací papoušek

Ohlídejte si nové akční nabídky

Stačí pár vteřin a žádné tipy vám neuniknou.


Komentáře

Buďte první, kdo článek okomentuje.

Komentáře mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé

Přihlaste se nebo si vytvořte profil ve formuláři níže. Stačí napsat Váš komentář a zadat e-mailovou adresu pod kterou se chcete registrovat. Následně Vám pošleme na e-mail potvrzovací odkaz, kterým registraci dokončíte a vložený komentář se zveřejní.
    Odesláním formuláře jsem srozuměn(a) s informacemi o zpracování osobních údajů