Z Paříže do kanadského Vancouveru v dubnu, květnu, říjnu a listopadu od 297 Eur/zpáteční letenka!

Paříž (Charlese de Gaulla)
Zpáteční letenka
Richmond (Vancouver)
za 297 €
aerolinky Lufthansa
termín duben, květen, říjen, listopad 2019
přestupy s 1 přestupem
Zobrazit nabídku
Upraveno
Z Paříže do kanadského Vancouveru v dubnu, květnu, říjnu a listopadu od 297 Eur/zpáteční letenka!

Lufthansa nabízí nyní výhodné letenky z Paříže do západní Kanady - do Vancouveru. Nejvýhodnější zpáteční letenky pořídíte v říjnu a listopadu od 297 Eur, v květnu od 316 Eur a v dubnu od 326 Eur. Lety jsou vždy s jedním přestupem.

Pobyt si můžete vybrat za tuto cenu libovolně dlouhý, a to od 7 dní až do 25 dní. Ceny zahrnují jídlo a příruční zavazadlo.

Do Paříže se dostanete levně z Prahy s leteckou společností Ryanair nebo i autobusovou dopravou. Spojíte návštěvu dvou míst do jedné dovolené - Francie a Kanada.

Z Vancouveru se krásně dostanete do nádherných přírodních parků v horách, kde najdete nespočet jezer, můžete si zajezdit v obrovských lyžařských areálech a určitě Vás uchvátí panenská divoká příroda, která především v květnu bude rozkvétat. Západní Kanada rozhodně stojí za návštěvu.

Marquette

Marquette


Komentáře

Buďte první, kdo článek okomentuje.

Komentáře mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé

Přihlaste se nebo si vytvořte profil ve formuláři níže. Stačí napsat Váš komentář a zadat e-mailovou adresu pod kterou se chcete registrovat. Následně Vám pošleme na e-mail potvrzovací odkaz, kterým registraci dokončíte a vložený komentář se zveřejní.
    Odesláním formuláře jsem srozuměn(a) s informacemi o zpracování osobních údajů