Francie od 1 599 Kč
Zobrazit zájezdy

Z Prahy do Bretagne v květnu za 30 Eur/zpáteční letenka i s kabinovými zavazadly!

za 30 €
aerolinky Volotea
termín květen 2019
přestupy bez přestupů
Zobrazit nabídku
Upraveno
Z Prahy do Bretagne v květnu za 30 Eur/zpáteční letenka i s kabinovými zavazadly!

Společnost Volotea pokračuje se svou akcí na letenky, která trvá až do pátku 8. 2. 2019 Do zítra si tedy můžete zakoupit zvýhodněné letenky na několika trasách i z Prahy. Zajímavou nabídkou jsou lety Praha - Nantes ve francouzské Bretagni, a to na měsíc květen, kde i bez členství Megavolotea seženete zpáteční letenky za 30 Eur.

S členstvím Megavolotea, které stojí 49 Eur na rok, a platí i na vaše spolucestující, se dostanete místo 30 Eur na 22 Eur za osobu.

V ceně má Volotea i dvě malá kabinová zavazadla, což je velkou výhodou.

Z Nantes se pohodlně dostanete jak na jižní pobřeží Bretagne, které je krásné a táhne se až k Brest, tak můžete jet autem na sever od Nantes směrem do Normandie, kde naleznete například známý Mont Saint Michel. Bretagne je plná krásných středověkých kamenných vesniček a městeček, má nespočet katedrál a kostelů, hradů a atmosféra v Bretagni je opravdu úžasná! Moc doporučujeme!

Marquette

Marquette


Komentáře

Buďte první, kdo článek okomentuje.

Komentáře mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé

Přihlaste se nebo si vytvořte profil ve formuláři níže. Stačí napsat Váš komentář a zadat e-mailovou adresu pod kterou se chcete registrovat. Následně Vám pošleme na e-mail potvrzovací odkaz, kterým registraci dokončíte a vložený komentář se zveřejní.
    Odesláním formuláře jsem srozuměn(a) s informacemi o zpracování osobních údajů