Athény od 10 289 Kč
Zobrazit zájezdy

Zpáteční letenka do Athén jen za 3 087 Kč, v červen 2015

za 3 087 Kč
aerolinky Aegean Airlines
termín 4. 6. nebo 9. 6. 2015
přestupy bez přestupů
Zobrazit nabídku
Upraveno
Zpáteční letenka do Athén jen za 3 087 Kč, v červen 2015

Athény jsou místem dochovaných ruin, chrámů, úchvatných výhledu a skvělého jídla. Dodnes jsou obdivováni obyvatelé Athén - známí dramatici Sofoklés, Euripides, Aischylos, filozofové Sokrates a Platón. Místo, kde se kříží historie s řeckou uvolněnou kulturou. Žije se zde podle přísloví: Co se může udělat dnes, odlož na zítra… a když to odložíš na pozítří, tak budeš mít zítra volno.

Jak se zabavit?

Ze všech památek je Agora jedna z nejvýznamnějších. Bývalé tržiště, srdce veřejného života v dobách Sokrata a Platona. Naleznete zde chrámy, koncertní sál a kolonádu... Pochopitelně se musíte podívat i na Akropoli a Parthenon.Až budete mít dost památek, vyražte na některou z pláží. Alimos a Votsalakia jsou vzdálené cca 10 km. V sezóně musíte ale počítat s vyšším počtem návštěvníků, vyberte si pečlivě hodinu a den, abyste alespoň částečně unikli davům.Samozřejmě nezapoměňte na místní jídlo. Nevynechejte příležitost projít se krasnými uličkami Athén a dát si tzatziki, či další řecké pochoutky v místních tavernách.

Good to know

Jestli si z Akropole pokusíte odnést alespoň kamínek, určitě vás chytí a budete potrestáni :D

Tipař

Tipař


Hlídací papoušek

Ohlídejte si nové akční nabídky

Stačí pár vteřin a žádné tipy vám neuniknou.


Komentáře

Buďte první, kdo článek okomentuje.

Komentáře mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé

Přihlaste se nebo si vytvořte profil ve formuláři níže. Stačí napsat Váš komentář a zadat e-mailovou adresu pod kterou se chcete registrovat. Následně Vám pošleme na e-mail potvrzovací odkaz, kterým registraci dokončíte a vložený komentář se zveřejní.
    Odesláním formuláře jsem srozuměn(a) s informacemi o zpracování osobních údajů