Heraklion od 10 490 Kč
Zobrazit zájezdy

Zpáteční letenka na Krétu jen za 3 713 Kč v červnu 2015

za 3 713 Kč
aerolinky Aegean Airlines
termín 13. 6. - 19. 6. 2015
přestupy bez přestupů
Zobrazit nabídku
Upraveno
Zpáteční letenka na Krétu jen za 3 713 Kč v červnu 2015

Utečte na 5 dní ze své rutiny a užijte si příjemné podnebí Řecka. Ponořte se do řeckého uvolněného života na největším řeckém ostrově Kréta. Za 5 dní se toho dá stihnout docela dost. Bud’ si vyberte jedno klidné místečko, kde budete týden relaxovat nebo se pusťte do dobrodružství poznávání Kréty a navštivte několik měst.

Jak se zabavit?

  • Prohlédněte si historické centrum Heraklionu, na což by vám měl stačit jeden den. Např. Benátskou pevnost, která byla postavena v 16. Století a je symbolem Heraklionu. Dnes je využívána pro různé kulturní akce, jako jsou koncerty a divadelní vystoupení.
  • Až budete mít dost památek, můžete vyrazit na některou z pláží. Ammoudara je 5 km vzdálená pláž s bílým pískem a průzračnou vodou. Dokonce od EU obdržela modrou vlajku za čistotu vody a dobře organizovaný servis. Poblíž pláže si snadno najdete ubytování, stejně tak je zde výběr z mnoha taveren.
  • Pokud nechcete zůstávat v Heraklionu, můžete se vydat do jiných částí Kréty, přesun mezi místy by měl být relativně rychlý a pohodlný.

Good to know

  • Místní jsou radši, když je nazýváte Kréťany, než Řeky.
  • Banky zavírají kolem 14:00
  • Kréta je považovaná za místo, kde se narodil a vyrostl Zeus, podle řecké mytologie.

Alternativy a další informace

Tipař

Tipař


Komentáře

Buďte první, kdo článek okomentuje.

Komentáře mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé

Přihlaste se nebo si vytvořte profil ve formuláři níže. Stačí napsat Váš komentář a zadat e-mailovou adresu pod kterou se chcete registrovat. Následně Vám pošleme na e-mail potvrzovací odkaz, kterým registraci dokončíte a vložený komentář se zveřejní.
    Odesláním formuláře jsem srozuměn(a) s informacemi o zpracování osobních údajů