Malé od 57 090 Kč
Zobrazit zájezdy

Zpáteční letenka na Maledivy v únoru 2015 pouze 11 115 Kč

za 11 115 Kč
aerolinky Aeroflot Russian Airlines
termín 6. – 22. 2., 13. – 22. 2., 14. – 22. 2. 2015
přestupy bez přestupů
Zobrazit nabídku
Upraveno
Zpáteční letenka na Maledivy v únoru 2015 pouze 11 115 Kč

Zpáteční letenka z Prahy na Maledivy za pár korun. Jedinečná příležitost.

Jak se zabavit?

Poznejte opravdový život místních Maledivanů a vydejte se tak na ostrovy Guli nebo Maafushi. Najdete tady velké množství autentických rybářských vesniček, potvrzující rybářství jako jejich hlavní zaměstnání a koníček. Příznivci tohoto sportu si mohou vyzkoušet i tradiční a nejstarší způsob chytání ryb pomocí klasického oštěpu. Stačí oslovit někoho z místních nebo rybáře u vody, nebudete odmítnuti.Maledivy jsou často označovány za ráj na zemi. Lákadlem je překrásná křišťálově čistá tyrkysová voda a bílý jemný písek. Dokonce existuje i profese, jejíž náplní je prohrabávání písku. Účel je zabránění uvíznutí korálů a tím i případnému zranění.Souostroví Maledivy nemají noční podniky a bary, tedy nám známý noční život tu prakticky neexistuje. Je to místo vhodné pro uvolnění a relaxaci. Nebudete tady nikým rušeni, načerpáte energii a zbavíte se stereotypních myšlenek.Další dimenze krásy Malediv se nachází pod vodou. Potápění tak logicky patří mezi nejdoporučovanější aktivitu, kterou tady musíte zažít a vyzkoušet.

Good to know

Hlavní město Male se nachází na ostrově, jehož plocha je pouhých 6 km2.Jelikož jsou Maledivy zemí muslimskou, neprodává se tady téměř nikde žádný alkohol. Alkohol se totiž nesmí prodávat na území, kde bydlí místní lidé. Toto omezení však neplatí pro vodní plochy a tak tu existují i tzv. vodní bary. Nelze ale očekávat nic převratného. Samotný výběr není příliš velký a ceny jsou velmi vysoké. Rozhodně lepší, než hledat místo s nabídkou piva, je jít si zaplavat v krásné vodě.

Alternativy a další informace

Tipař

Tipař


Hlídací papoušek

Ohlídejte si nové akční nabídky

Stačí pár vteřin a žádné tipy vám neuniknou.


Komentáře

Buďte první, kdo článek okomentuje.

Komentáře mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé

Přihlaste se nebo si vytvořte profil ve formuláři níže. Stačí napsat Váš komentář a zadat e-mailovou adresu pod kterou se chcete registrovat. Následně Vám pošleme na e-mail potvrzovací odkaz, kterým registraci dokončíte a vložený komentář se zveřejní.
    Odesláním formuláře jsem srozuměn(a) s informacemi o zpracování osobních údajů