Cestolino.cz Diskuze Bulharsko Bulharské hotely

Bulharské hotely 2019 - diskuze pro každého cestovatele

Miloslava Valková
host
Miloslava Valková
Vloženo: 20. ledna 2019
 

Hezký den, uvažujeme o Bulharsku o Haienda Beach hotelu. Máte prosím někdo už zkušenost? Cestujeme 2 dospělí a 3 děti. Děkuji velmi

0 odpovědí
+ odpovědět
Jana
host
Jana
Vloženo: 12. dubna 2018
Poslední příspěvek: 22. srpna 2018

Taky bych nedoporučovala tady ten hotel. Nově zrekonstruovaný, nicméně polopenze studená na ulepeném nádobí. Moře s chaluhami, takže dovolená u bazénu a kvůli toho tam přece neletíme. Taky ceny neskutečné. Nikdy v životě jsem nejedla tak drahou zmrzlinu a třešně..

2 odpovědi
+ odpovědět
Larisa
host
Larisa
Vloženo: 1. března 2018
Poslední příspěvek: 21. srpna 2018

dobrý den.Chtěla jsem se zeptat jestly má někdo zkušenosti z hotelem Sunrise Family Resort Bulharsko Slunečné pobřeží.Děkuji 

1 odpověď
+ odpovědět
Anonym
host
Anonym
Vloženo: 15. února 2018
Poslední příspěvek: 1. března 2018

Dobrý den, byl jste někdo v tomto hotelu? Jaké máte prosím zkušenosti?

Děkuji

1 odpověď
+ odpovědět
Anonym
host
Anonym
Vloženo: 9. února 2014
Poslední příspěvek: 14. února 2014

Muzete mi prosim zdelit jestli ja na hotelu perla  pripojeni k vifi. dekuji

2 odpovědi
+ odpovědět
Anonym
host
Anonym
Vloženo: 12. srpna 2013
 

Touto cestou bych chtěla poděkovat všem: delegátce, česko-bulharskému animačnímu týmu, kuchařům i cukrářům, barmanům a dalším, kteří se zasloužili o krásnou dovolenou pro mou rodinu ( dva dospělé a 13-ti a 14-ti leté děti). Hotel Hermes mohu doporučit. Monika

0 odpovědí
+ odpovědět
Anonym
host
Anonym
Diskuze k hotelu: Penzion Velicka (Bulharsko Obzor)
Vloženo: 5. srpna 2013
 

Pension Velicka, se skutečné nachází tak 200 . 300 metrů od pláže. Pokud budete mít štěstí, vaše pokoje budou směrovány na východ s výhledem na moře. Sám mám výhled na západ, kde v odpoledních hodinách je v pokoji dosti vedro a výhled mám na staveniště a přilehlý hotel. Asi je možné si připlatit klimatizaci (na pokoji), Hotel je krajně nevhodný pro turisty, kteří se chtějí bavit po jedenácté hodině, neboť zdejší domácí paní je zde ubytována se svými dcerami a vnoučaty, pro které vyžaduje klid.  Vůbec v celém 0bzoru, noční život končí ve 24,00.  Turisté jsou zde velmi disciplinovaní. Obzor je velmi čisté město a každý den, skoro každý den, zde vyvážejí popelnice a čistí ulice. Bohužel, toto je provázeno velikým hlukem okolo šesté, až sedmé ranní hodiny. U bazénu, ačkoli je hotel určen pro rodiny s dětmi, nejsou žádoucí žádné míčové hry. Od cestovních kanceláří, které nabízejí anonymní ubytovací zařízení v těchto destinacích, bych žádal lepší specifikaci ubytovacích možností. 

Shrnuto:

Obzor je bezpečný,  klidný a děti Vám nikdo nepřejede ( v porovnání s Primorskem,  kde mají navrch auta!!!)

Pláž krásná, dlouhá a nikdy není přeplněno. Ve vodě občas řasy, kroužky do vlasů a co kdo ztratí.

V místě samoobsluhy za dobré ceny a levné restaurace, zejména  v poledne restaurace poskytují slevy na oběd a například přímo na pláži je menu za 5 leva,  polévka, hlavní jídlo dle výběru a nápoj. Večer  už je za 9 leva.

Ceny mírné:  šopský salát cca 5 lv.

                   musaka cca 5 lv.

                   speciality cca 10 - 12 lv.

                   místní tarator 1-2 lv.

                   grilované maso na skara( ha ckapa), 5-12 lv.

Celý oběd do  15 lv. i s nápoji.

  

Leva lv. je směnitelné v čechách za koruny cca 14 -14,50. Přes euro i 13,50 -13-70.

 

Mě se tady líbí.

 

0 odpovědí
+ odpovědět
Anonym
host
Anonym
Vloženo: 26. července 2013
 

Dobrý den nebyl jste někdo ted někdy v tomto hotelu.?chystáme se s rodinou 14.srpna  a tak bych chtěla vědět co nás čekiá.-hotel,okolí,možnosti.Podělí se někdo o  info:moc děkuji.S

0 odpovědí
+ odpovědět
Anonym
host
Anonym
Vloženo: 15. července 2013
Poslední příspěvek: 19. července 2013

Je na tomto hotelu internet?

1 odpověď
+ odpovědět
Anonym
host
Anonym
Vloženo: 16. července 2013
 

Hotel Marvel je docela pěkný hotel v druhé řadě od  pláže ,jela jsem tam s přesvědčením,že nebudu malicherná a nedám na špatné recenze, jsme lidi různí a tak  jsem se k tomu postavila ,že si to s vnoučátkama užijeme 5 a 8 let .Docela jsem zavírala oči nad růzmými drobnostmi co se týče úklidu ,to ,že nejsou momentálně v jídelně k dispozici vidličky  nebo skleničky na pití  ,že neutřou  stoly po jídle  ale jsme přeci na dovče a máme dost času, tak si počkám až to za chvilku donesou  a třeba i poprosím aby ten stůl  dal číšník dopořádku .Nebudu chodit kolem horké kaše a napíši Vám to. Okradli nás tam a to hned 2x.Poprvé  jsem  to hned nezjistila a dětem když hledaly Tablety ,jsem slibyla ,že se večer po nich podíváme ,že nám ujede autobus do Nessebru ,nebylo již co hledat ,8 letý vnuk mi řekl ,že si schoval pod pěřinu a myslel ,že 5ti letý ho někam přesunul ale bohužel,jak se říka s jídlem roste chut a protože jsme hned neudelali opatření, tak se zloděj vrátil. podruhý ,když jsme si opůlnoci prohlíželi co jsme nafotili a natočili na video a ráno si chcete    vzít léky a zjistíte ,že je máte  na botníku místo na nočním stolku a peněženku ,kterou jste měla také v kabelce na nočním stolku ,leží vybrakovaná na botníku vedle léků a foták s kamerou je   fuč .Tak co z toho vyplývá,že nás v noci na zamčeném pokoji někdo navštívil a sebral co se mu hodilo a potichu zmizel.Okamžitě jsem to nahlásila na Recepci jelikož hotel je hlídán  kamerovým systémem ,ALE BACHA, jenom recepce a ne výtahy ne chodby ani schodiště ,dobré tak pro zloděje, fakt. Tak jsem volala na cestovku .že neumím bulh .aby poslali tlumočnici abych to mohla nahlásit na policii,tak přišla paní tlumočnice a bylo mě řečeno ,že v sobotu ani v nedeli policice na tyto případy nechodí, jelikož nebylo použito násilí a že nebudu moci v pondělí odcestovat domů, že budu pozvána ve všední den k výslechu ,zkrátka byla jsem ráda ,že jsem si na začátku penízky rozdelila a pasy z polovinou peněz dala do trezoru u recepce  a že jsem mohla v pondělí odcestovat s rodinou domů,že nám neukradli pasy a letenky.a ponaučení ,na každém šprochu pravdy trochu -pokud se rozhodnete jet do hotelu Marvel na Slun pobřeží , tak si dávejte pod kliku něco,aby až k vám někdo v noci poleze,  neměl tak jednoduchý, jako u nás meli jsme jenom zamknuto .Fakt to není pěkný pocit, když si uvědomíte ,že Vám v noci ,když spíte někdo courá po bytě a jde  Vás okrást .Přejí Vám pěknou ničím nerušenou dovolenou .Do hotelu Marvel bych už nikdy nejela .

0 odpovědí
+ odpovědět
Jindřich K.
host
Jindřich K.
Vloženo: 18. srpna 2012
Poslední příspěvek: 21. srpna 2012

vrátil jsem se 17.8.2012 z dovolené v Bulharsku,m ubytováni jsme byli v depandanci, pokoje dobře vybavené, lednička na pokoji, čisto, i tam byla televize a vysíkání ČT 24, bylo to super, chodili jsme asi 5 metrů do hotelu na snídani, nekupujte si večeře, protože se najíte bud v restauraci za 3.50 - 3.80 leva, jídlo dobré a nebo potom dle jídelního lístku do 10 leva. Všechny porce jsou 300 gramové !!!! někdy to ani nesníte. Všude jsou chlazené nápoje za dobré ceny, pivo 2leva, zmrzlina 1leva, pozor platí se ale za slunečníky a lehátka na pláži, slunečník 6leva,lehátko 6leva to se prodraží, lepší je vzít s sebou na ležení na písku a delegátka na celý pobyt půjčuje slunečníky za poplatek 5leva na celý pobyt, to velmi dobrá služba, jinak hotel nebo depandance se nachází opravdu kousek od moře a do města je to 10-15 minut. Opravdu pobvyt super a služby taky jak personálu tak delegátek CK ANCORA. Patří jim poděkování. Všude se platí bulharskou měnou t.j.LEVA, vymění jí take delegátka a má stejný kurz jako všude ve směnárnách za nás byl kurz 1 Euro - 1,91 Leva. Dobře se najíte a napijete, ceny jsou levnější než u nás.

Ještě jednou poděkování za krásnou doovolenou CK ANCORA a jejím delgátkém a personálu hotelu. Nebyl žádný problém. Jindra z Rozvadova.

1 odpověď
+ odpovědět

Podívejte se levné zájezdy