Kypr 2019 - diskuze pro každého cestovatele

Kategorie

Dářa
host
Dářa
Vloženo: 20. září 2018
Poslední příspěvek: včera, 17:57

Ahoj. Prý je Kypr jeden z mála evropských míst, kde se dá lyžovat a koupat v moři v jeden den. Co je na tom pravdy? Kdy začíná fungovat lyžařské středisko na Kypru?

4 odpovědi
+ odpovědět
Anonym
host
Anonym
Diskuze k hotelu: Mimosa Beach Hotel (Kypr Protaras)
Vloženo: 9. září 2018
 

lehátka u bazénu jsou bez podušek, s ručníkem to asi tlačí, pokud plodušky půjčují, kolik stojí, díky

0 odpovědí
+ odpovědět
Meliska
host
Meliska
Vloženo: 5. března 2018
Poslední příspěvek: 12. července 2018

Dobrý den, v létě míříme na Kypr do Limassol. Letadlo samozřejmě do/ z Larnaky, tak se chci zeptat zkušených jestli je v Larnace co k vidění a co si nenechat ujít. Jak je to na Kypru s dopravou? Je lepší se tam vypravit jednou nebo dvakrát nějakým busem z Limassol nebo si radči zajistit na noc či dvě hotel i v Larnace? Díky

3 odpovědi
+ odpovědět
Tom
host
Tom
Vloženo: 28. června 2018
Poslední příspěvek: 11. července 2018

Ahoj. Už tu padlo hodně o severním kypru ale nikdo se nezmínil jak se tam platí. Jde to eurem jako na jihu nebo se platí tureckýma lyrama? Předpokládal bych že berou obojí - nechtěl bych řešit ještě výměnu kvůli výletu z jihu na sever 8-( Děkuju Tomáš.

 

5 odpovědí
+ odpovědět
vašek k.
host
vašek k.
Vloženo: 13. května 2018
Poslední příspěvek: 17. května 2018

Dobrý den. Chtěli bychom na dovolenku na Kypr. Protože nás ale baví ležet na pláži jen tak jeden dva dny, vzdycky dovolenou spojíme s poznáváním okolí. Plánujem tedy vypujčit si auto a cestovat i po Kypru. Chci se zeptat cestovatelů co Kypr trochu znají, zda stojí za to zavítat i do severního Kypru. Moc informací jsem nenašel - co památky, přírodní zajímavosti a tak. A je nějaký problem z pujčeným autem na jihu cestovat na sever? Děkuji.

4 odpovědi
+ odpovědět
Veronika.P
host
Veronika.P
Vloženo: 27. března 2018
Poslední příspěvek: 29. března 2018

Dobrý den moc zdravím. Prosímvás nevíte někdo jaké je počasí v říjnu? S mužem uvažujem, že bychom jeli ale nevíme, jestli to bude stát za to. DÍKY za rady!!

2 odpovědi
+ odpovědět
Simon
host
Simon
Vloženo: 19. listopadu 2017
Poslední příspěvek: 13. prosince 2017

Zdravím vás, obracím se s dotazem na někoho zkušenějšího, než jsem já. Hodně cestuju a pracuji z domu, proto neustále potřebuju být v dosahu internbetu. v Egyptě to řeším tak, že si koupím jejich předplacenou simku hned na letišti a pak už si vesely skypuju s klienty jak potřebuju. Existuje taková možnost i na Kypru? Celkem se mi Kypr zamlouvá, chtěl bych ho trochu víc poznat a projet si ho. Jen ten internet je pro mě existenčně důležitý. Dá se předplatit karta u nás, co by tam fungovala? Nechci spoléhat na hotelovou wifi a navíc mám v plánu migrovat sem a tam. Koupím simku na internet hned na letišti?? Má naši normální velikost nebo mají jiné modemy?

Díky moc.

3 odpovědi
+ odpovědět
F.P.
host
F.P.
Vloženo: 29. srpna 2017
Poslední příspěvek: 13. listopadu 2017

Ahoj, chci se zeptat: je to opravdu tak, že na jižní Kypr stačí občanka, protože patří Řecku, a na severní Kypr potřebuju pas, protože patří Turecku?

3 odpovědi
+ odpovědět
Julie
host
Julie
Vloženo: 22. října 2017
Poslední příspěvek: 9. listopadu 2017

V listopadu odletam s kamarády na Kypr. Přesněji do hotelu Sunrise Pearl Hotel & Spa. Máme zxaplacenou jen polopenzi. No a díky tomu že Kypr byl takový sponatání nápad, tak jsme zjistili, že o něm nikdo moc nevíme :DDDDD

Může nám tu někdo zkušenější poradit? Kam si máme zajet? Dají se tam pronajmout auta jako třeba na Krétě? Je tam draho? Máme si doplatit víc jídla na hotelu nebo se dá jíst i venku? Jak drahé jsou taxíky? CO musíme určitě vidět? Máme rádi výlety a objevování cizích kultur.

Dík moc za případné odpovědi. Aneb to je tak, když se pár blondýn sejde, popije a zdá se jim jako dobrej nápad zajet si na Kypr, o kterým nic neví :DDDD 

5 odpovědí
+ odpovědět

Podívejte se levné zájezdy