Kypr 2018 - diskuze pro každého cestovatele

Kategorie

Simon
host
Simon
Vloženo: 19. listopadu 2017
Poslední příspěvek: 13. prosince 2017

Zdravím vás, obracím se s dotazem na někoho zkušenějšího, než jsem já. Hodně cestuju a pracuji z domu, proto neustále potřebuju být v dosahu internbetu. v Egyptě to řeším tak, že si koupím jejich předplacenou simku hned na letišti a pak už si vesely skypuju s klienty jak potřebuju. Existuje taková možnost i na Kypru? Celkem se mi Kypr zamlouvá, chtěl bych ho trochu víc poznat a projet si ho. Jen ten internet je pro mě existenčně důležitý. Dá se předplatit karta u nás, co by tam fungovala? Nechci spoléhat na hotelovou wifi a navíc mám v plánu migrovat sem a tam. Koupím simku na internet hned na letišti?? Má naši normální velikost nebo mají jiné modemy?

Díky moc.

3 odpovědi
+ odpovědět
F.P.
host
F.P.
Vloženo: 29. srpna 2017
Poslední příspěvek: 13. listopadu 2017

Ahoj, chci se zeptat: je to opravdu tak, že na jižní Kypr stačí občanka, protože patří Řecku, a na severní Kypr potřebuju pas, protože patří Turecku?

3 odpovědi
+ odpovědět
Julie
host
Julie
Vloženo: 22. října 2017
Poslední příspěvek: 9. listopadu 2017

V listopadu odletam s kamarády na Kypr. Přesněji do hotelu Sunrise Pearl Hotel & Spa. Máme zxaplacenou jen polopenzi. No a díky tomu že Kypr byl takový sponatání nápad, tak jsme zjistili, že o něm nikdo moc nevíme :DDDDD

Může nám tu někdo zkušenější poradit? Kam si máme zajet? Dají se tam pronajmout auta jako třeba na Krétě? Je tam draho? Máme si doplatit víc jídla na hotelu nebo se dá jíst i venku? Jak drahé jsou taxíky? CO musíme určitě vidět? Máme rádi výlety a objevování cizích kultur.

Dík moc za případné odpovědi. Aneb to je tak, když se pár blondýn sejde, popije a zdá se jim jako dobrej nápad zajet si na Kypr, o kterým nic neví :DDDD 

5 odpovědí
+ odpovědět