Maďarsko 2019 - diskuze pro každého cestovatele

Janka
host
Janka
Vloženo: 12. února 2019
Poslední příspěvek: 13. února 2019

Ahoj, chceme se po Budapešti dopravovat metrem. Zajímá nás kolik stojí 24 hodinová jízdenka na metro. Díky

3 odpovědi
+ odpovědět
Páťa
host
Páťa
Vloženo: 26. dubna 2018
Poslední příspěvek: 3. února 2019

Dobrý den. Kde se dá koupit maďarská dálniční známka? Je možné ji sehnat už předem někde u nás? Díky Patrik.

14 odpovědí
+ odpovědět
Vloženo: 1. února 2019
 

Ahoj, prosím máte někdo zkušenosti se službou hop on hop off v Budapešti? Našla jsem, že dva dny stojí 24 euro a mohu využít několik těch autobusových linek i loď. Ale český výklad bude tedy jen v autobuse? Musí se někde hlásit, že pojedeme češi? Nebo tam jsou sluchátka? Nebo jak to funguje? Díky moc

0 odpovědí
+ odpovědět
Vloženo: 26. června 2018
Poslední příspěvek: 21. ledna 2019

Jedu do Budapešti s devítiletou vnučkou - potřebovala bych vědět, jakou koupit cestovní kartu, abychom mohly jezdit veškerou MHD  - já jsem starobn důchodce + dítě 9 let. Mám dojem, že se "lítačky" prodávly i třídenní. Budu tam 5 dnů - jaké tedy koupit jízdenky - či karty.

3 odpovědi
+ odpovědět
Vloženo: 13. ledna 2019
 

Letos, stejne jako vloni jsme navstivili Vanocni trhy v Budapesti, a hlavne obrovsky občerstvovací stánek  na Vörösmarty tér. 

Zajímalo by me, jestli nekdo nevi, kde se da koupit i behem roku mistni dobroty jako treba bramborak s ruznymi prichutemi nebo Langos s cesnekem a syrem

0 odpovědí
+ odpovědět
Sylva
host
Sylva
Vloženo: 19. listopadu 2018
Poslední příspěvek: 19. listopadu 2018

Ahoj všem, nevíte prosím kdy začínají vánoční trhy v Budapešti?

1 odpověď
+ odpovědět
Vloženo: 19. listopadu 2017
Poslední příspěvek: 11. října 2018

Ahoj. Vidím teď spoustu nabídek do maďarských termálů tak předpokládám že to vůbec nemusí být špatné. Je to vhodné i teď na podzim, nebo v zimě? Přihoďte nějaké zkušenosti kdo jste tam byl - docela by mě to zajímalo. Díky všem.

6 odpovědí
+ odpovědět
Marie
host
Marie
Vloženo: 26. října 2017
Poslední příspěvek: 26. září 2018

Dobrý den, chci dát jako dárek dceři k Vánocům poukaz do Termálních lázní, ale absolutně se v tom neorientuju. Můžete mi dát nějaké typy? Poukaz by byl pro celou rodinu, vnuk na 8 let a byla bych ráda kdyby z toho taky něco měl. Jezdíte sami nebo jim to mám zaplatit přes cestovku? Jaký je kdyžtak cenový rozdíl? Mnohokrát děkuji za rady.

 

4 odpovědi
+ odpovědět
Dušan
host
Dušan
Vloženo: 20. září 2018
Poslední příspěvek: 24. září 2018

Dobrý den moc vás zdravím. Prosím vás nevíte jaké jsou ceny v Maďarsku obecně? Za kolik můžu najít ubytování, za kolik se asi přibližně najím v restauraci? Je to tak jako u nás nebo je to dražší? Vůbec si to neumím představit, uvažovali jsme, že bychom jeli. Chtěl bych se proto informovat, abych nebyl zbytečně překvapený. 

3 odpovědi
+ odpovědět
Monika
host
Monika
Vloženo: 9. července 2018
Poslední příspěvek: 18. července 2018

Dobrý den, po

třebovala bych poradit nějaké pěkné místo na dovolenou s dětmi v Maďarsku. Chystáme se letos po delší době na dovolenou a chtěli bychom do Maďarska a to s našima dvěma zlobidly (6 a 4 let). Ještě jsme tam nebyli takže nevíme kam přesně se vydat. Lokalita by měla mít dostatečné vyžití pro děti, pozvolný vstup do moře a možná také nějaké příjemné typy na výlet po okolí. Budu ráda za jakékoliv typy

4 odpovědi
+ odpovědět
Vloženo: 21. června 2018
Poslední příspěvek: 21. června 2018

Chystám se na dovolenou do Budapešti a tak hledám, co všechno bych měla navštívit a vidět. Našla jsem moc hezkého průvodce na http://jacestovatel.cz/media/budapest-co-navstivit-a-videt-za-pamatky , kde popisují nejdůležitější památky a hezká místa, která stojí za navštívení. Nejvíc samozřejmě vyzdvihují Budínský palác a k tomu bych se ráda zeptala, zda nevíte, jak je to s návštěvními okruhy. Kolik stojí a zda se musím nějak předem objednat? Pak bych také ráda navštívila parlament a vykoupala se i termálních lázních. Jaké lázně byste mi mohli z vlastní zkušenosti doporučit? Budu moc ráda za vaše rady. 

1 odpověď
+ odpovědět
Hanny
host
Hanny
Vloženo: 23. listopadu 2017
Poslední příspěvek: 14. června 2018

Ahoj. Všichni doporučují termály v Budapesti, ale my by jsme raděj někam kde můžeme pobyt spojit i s turistikou. Strašně rádi poznáváme a máme rádi pěší výlety i tůry. Víte někdo o termálech, kde mimo koupání se dá chodit i na výlety do přírody? Čím blíž tím líp - ale klidně si i zajedem. Hanka

4 odpovědi
+ odpovědět
Jana
host
Jana
Vloženo: 5. prosince 2017
Poslední příspěvek: 30. prosince 2017

Dobrý den,

na únor máme s kamarádkou v plánu vyrazit do Budapešti na odpočinkový týden do některého z wellness hotelů nebo termálů. Nikdy jsme zde nebyly a tak nemáme ani zkušenost, jaké takové zařízení by mohlo být fajn. Prosím, kde byste nám doporučili, abychom se ubytovaly? 

Děkuji, 

Jana

2 odpovědi
+ odpovědět
Lucka
host
Lucka
Vloženo: 23. října 2017
Poslední příspěvek: 5. prosince 2017

dobrý den, 

jdu si sem pro radu. rádi bychom s přítelem navštívili Budapešť, ale máme spoustu dotazů. jak je to s jazykem, se stravováním, bohužel máme alergie, s ubytováním (rozpočet není neomezený). doprava, památky, bezpečnost. díky a přeji hezký den :) Lucka

9 odpovědí
+ odpovědět
Džejna
host
Džejna
Vloženo: 21. listopadu 2017
Poslední příspěvek: 27. listopadu 2017

Ahojte, s přítelem jsme se rozhodli jet vlakem do Budapeště. Ani jeden jsme tam ještě nebyli, tak se chci někoho zkušenějšího zeptat, kolik času nám zabere projít centrum. Takové to nejzajímvější a nejkomerčnější v Budapešti. Jak je ten okruh vlastně dlouhý? Potřebovala bych to vědět, ať vím na kdy objednat další vlak. Počítám do toho ještě nějaké jídlo, je tam draho? Díky za odpověď.

1 odpověď
+ odpovědět
Dáša
host
Dáša
Vloženo: 25. listopadu 2017
Poslední příspěvek: 27. listopadu 2017

Zdravím vás, s kamarádkou jsme se rozhodli, že pojedeme na prodloužený víkend do Budapešti. Ubytování máme v hotelu s termály, ale nevím, zda se tam nebudeme nudit. Jsme celkem podnikavé typy. No a tak jsem četla o mnoha zajímavých podivnostech, jako třeba muzeum telefonů nebo strom Michaela Jacksona. Máte někdo typy, co bysme měli vidět? Byli jste třeba zrovna u toho stromu? Příjde mi to fakt zajímavé.  

1 odpověď
+ odpovědět
Láďa
host
Láďa
Vloženo: 30. října 2017
Poslední příspěvek: 20. listopadu 2017

zdravím všechny cesetovatele. 

nezajímám se o adventní trhy, ale trhy s potravinami a místními specialitami. jsou tu nějaké nebo jaké jsou vaše oblíbené? 

jako brunátník si potrpím na klobásky a kořenovou zeleninku. kdysi jsme si v Maďarsku hezky nakoupili, ale to je doba dávno minulá. 

 

Láďa

2 odpovědi
+ odpovědět
Pawla
host
Pawla
Vloženo: 24. října 2017
Poslední příspěvek: 12. listopadu 2017

čauky cestovatelé :) 

preferujeme low cost dovolené, ale stále nemůžeme najít ty pravé bomby pro cestu do Maďarska. Létáte, autobusem, vlakem nebo autem? :) ne že bysme byli limitovaní, ale čím míň, tím líp, že? :D 

2 odpovědi
+ odpovědět

Podívejte se levné zájezdy