USA od 34 990 Kč
Zobrazit zájezdy

Přestup ve Francii - z Vídně do New Yorku

Vloženo: 27. prosince 2018
Poslední příspěvek: 10. května 2019
anonym anonym /
anonym
anonym anonym / před 4 lety
anonym
Dobrý den, poletíme z Vídně do New Yorku s přestupem v Paříži. Ovšem doba přestupu je pouze 1 hod a 10 minut. Dá se to prosím spolehlivě stihnout? Nemáte někdo zkušenosti? Přijde mi to poměrně krátká doba. Navíc jsem se dočetla spoustu negativních zkušeností o nepřehlednosti tohoto letiště. Děkuji moc za jakoukoli informaci.

Odpovědi 2 odpovědi

Sally
legenda legenda /
Sally
legenda legenda / před 4 lety
Sally
před 4 lety
Při troše štěstí to stihnete. Zkuste si dopředu nastudovat, odkud Vám to přesně letí. My přestupovali na Madagaskar a mezi terminály nás vezl bus asi půl hodiny. Měli jsme to v pohodě, první problém ale byl, najít směr, kterým se máme z letadla z Vídně dát. Došli jsme na téčko a na chodbě byly vpravo toalety a jinak žádná směrovka. Musel jsem ji hledat a ta nás zavedla k okružnímu busu. Jen jsme sledovali kde vystoupit a bylo to v pohodě. Ale my měli necelé 2 hodiny na přestup.
Zpátky to bylo horší, i když jsme přiletěli do Paříže o 20 minut dříve, už byl problém. Směrovky nás navedli jinak, takže půl hodiny pěšky, žádný autobus. Pak jsme se dostali, bez toho, aniž bychom opustili letiště i prostor, k dalším rentgenům, kde nám vyházeli všechno tekuté z batohů, přestože to bylo zakoupeno ve free zóně v Antananarivo nebo to bylo z letadla Air France. Byli tam cestující z Ameriky také s AF, a také měli v Paříži problémy. Také jim vyházeli nějaké věci. Pak, přestože jsme měli zabukovaná sedadla, ty nám při nástupu do letadla do Vídně přebukovali a rozházeli nás po celém letadle, bez ohledu na rezervaci. A pak jsme se dozvěděli, že můžeme být rádi, že na nás vůbec nějaká sedadala zbyla, speciálně v Antananarivo a že se nám neztratila zavazadla.
Jedná se o letiště Charles de Gol. A nevěřte, když najdete plánek, kde je uváděn přesun 5 minut. My se přesunovali v rámci jednoho temrinálupřesně podle směrovek. Mezi Éčklem a eFkem - září 2018
Ovča
věrný člen věrný člen /
Ovča
věrný člen věrný člen / před 3 lety
Ovča
před 3 lety
Je to málo, na letišti v Paříži budete přejíždět z terminálu na terminál autobusem, a procházet minimálně ještě dvěmi bezpečnostními kontrolami, na přestup v Paříži mi přijdou optimální 3 hodiny.

Příspěvky do diskuze mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé

Přihlaste se nebo si vytvořte profil ve formuláři níže. Stačí napsat Váš příspěvek a zadat e-mailovou adresu pod kterou se chcete registrovat. Následně Vám pošleme na e-mail potvrzovací odkaz, kterým registraci dokončíte.

Vložit odpověď

    Odesláním formuláře jsem srozuměn(a) s informacemi o zpracování osobních údajů