Neapol od 3 550 Kč
Zobrazit zájezdy

Trajekt na Ischii

Vloženo: 5. srpna 2019
Poslední příspěvek: 5. srpna 2019
Valerína
Hezký den, jak často jezdí trajekt na Ischii z Neapole? A co cena trajektu během prázdnin? Ještě by mě zajímalo zda trajekty staví i na ostrově Procida, že bysme se tam podívali a posledním trajektem jeli dál na Ischii.

Odpovědi 1 odpověď

Kristýna
před 5 lety
@Valerína ~ Dobrý den,
tuto trasu momentálně operují 3 lodní společnosti a to Medmar, která vyplouvá až 5x denně, dále Alilauro, která vyplouvá až 12x denně a nakonec společnost Snav, se kterou se můžete svézt až 6x denně. S poslední jmenovanou společností byste se měli dostat na Ischii nejrychleji, a to za 45 minut. Alilauro je rychlejší o půl hodiny než Medmar a cesta na Ischii zabere cca hodinu.
V hlavní sezóně jsou jízdenky dražší, cenově se to pohybuje od 20 euro za jednosměrnou cestu. Doporučuji se mrknout na tuto stránku, kde najdete srovnávač cen i časy odjezdů jednotlivých společností.
Některé trajekty zastavují na ostrově Procida, takže si tam určitě zastávku udělat můžete a poté pokračovat na Ischii.

Chystáte se na trajekt? Doporučujeme zajistit si lístky s předstihem...

Aby vaše nalodění proběhlo bez komplikací, zarezervujte si trajektové lístky online. Společnost Direct Ferries zprostředkovává lístky pro více než 3 000 tras, ověřte si trasu a cenu lístku.

Příspěvky do diskuze mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé

Přihlaste se nebo si vytvořte profil ve formuláři níže. Stačí napsat Váš příspěvek a zadat e-mailovou adresu pod kterou se chcete registrovat. Následně Vám pošleme na e-mail potvrzovací odkaz, kterým registraci dokončíte.

Vložit odpověď

    Odesláním formuláře jsem srozuměn(a) s informacemi o zpracování osobních údajů