Dovolená Ulcinj - Černá Hora 2020/2021

Načítám
Načítám
Nastavené filtry:
Černá Hora
Ulcinj
The Long Beach Hotel Montenegro

The Long Beach Hotel Montenegro

63% Velmi dobrý
11 recenzí11630100
All inclusive 8 dní (7 nocí)
Vlastní

Ulcinj

Ulcinj je přímořské město ležící na samém jihu Černé Hory, pouhých 15 km od albánských hranic. Je centrem Ulcinjské riviéry, která je pro své příhodné klimatické podmínky a množství léčivých minerálních pramenů vyhledávanou turistickou destinací. Historie města sahá až 2500 let do minulosti a nachází se zde několik pamětihodností z období byzantské i osmanské nadvlády. V místním muzeu lze spatřit nálezy z archeologických nalezišť, připomínající starověké osídlení. Chloubou města jsou dvě rozlehlé městské pláže, které lemuje množství restaurací, barů a kaváren.

Často kladené otázky

Kdo prodává zájezdy v oblasti Ulcinj?

Aktuálně naleznete nabídku dovolené Ulcinj (Černá Hora) od Dovolená.cz, Invia.cz, MEDITERAN travel s.r.o., TravelPortál.cz.

Jaké jsou ceny dovolených v oblasti Ulcinj?

Ceny začínají na 1 670 Kč, nejdražší zájezd stojí 60 590 Kč.

Z jakých typů stravy je možné vybírat?

Aktuálně je v nabídce all inclusive, bez stravy, plná penze, polopenze, snídaně.

Jaké jsou možnosti dopravy?

K dispozici jsou do oblasti Ulcinj tyto typy dopravy autobusem, letecky (z Bratislavy, z Brna, z Katovic, z Ostravy, z Prahy), vlastní.

Jsou k dispozici nějaké slevy?

Vybírat můžete z last minute, first minute, senior 55+.

Které hotely jsou nejlépe hodnocené?

Klienti nejlépe hodnotí v oblasti Ulcinj hotely: Hotel Holiday Village Montenegro (86%), Hotel Albatros (78%), The Long Beach Hotel Montenegro (63%), Komplex Ada Bojana (55%), Hotel Mediteran Resort (50%).

Které hotely jsou u klientů oblíbené?

Nejoblíbenější hotely v oblasti Ulcinj jsou podle cestovatelů tyto: Komplex Ada Bojana, Hotel Mediteran Resort, The Long Beach Hotel Montenegro, Hotel Albatros, Hotel Holiday Village Montenegro.