Dovolená Ulcinjská riviéra - Černá Hora 2020/2021

Načítám
Načítám
The Long Beach Hotel Montenegro

The Long Beach Hotel Montenegro

63% Velmi dobrý
11 recenzí11630100
All inclusive 8 dní (7 nocí)
Vlastní

Ulcinjská riviéra

Ulcinjská riviéra je nejjižnější část černohorského pobřeží rozprostírající se kolem města Ulcinj a sahající až k albánským hranicím. Má velmi příznivé klimatické podmínky, díky kterým trvá hlavní sezona téměř celý půlrok. Ulcinjská oblast je známá vývěrem mnoha minerálních pramenů, a tak i písku zdejších pláží je přisuzován léčivý účinek. Tyto dlouhé a široké pláže patří k nejkrásnějším v Černé Hoře a jsou vhodné jak pro pasivní relaxaci, tak i pro různé sportovní aktivity. V okolí Ulcinjské riviéry se nachází i množství historických památek a archeologických nalezišť z období antiky, byzantské říše i osmanské nadvlády.

Často kladené otázky

Kdo prodává zájezdy v oblasti Ulcinjská riviéra?

Aktuálně naleznete nabídku dovolené Ulcinjská riviéra (Černá Hora) od Dovolená.cz, Invia.cz, MEDITERAN travel s.r.o., TravelPortál.cz.

Jaké jsou ceny dovolených v oblasti Ulcinjská riviéra?

Ceny začínají na 1 670 Kč, nejdražší zájezd stojí 57 831 Kč.

Z jakých typů stravy je možné vybírat?

Aktuálně je v nabídce all inclusive, bez stravy, plná penze, polopenze, snídaně.

Jaké jsou možnosti dopravy?

K dispozici jsou do oblasti Ulcinjská riviéra tyto typy dopravy autobusem, letecky (z Bratislavy, z Brna, z Katovic, z Ostravy, z Prahy), vlastní.

Jsou k dispozici nějaké slevy?

Vybírat můžete z last minute, first minute, senior 55+.

Které hotely jsou nejlépe hodnocené?

Klienti nejlépe hodnotí v oblasti Ulcinjská riviéra hotely: Hotel Holiday Village Montenegro (86%), Hotel Albatros (78%), The Long Beach Hotel Montenegro (63%), Komplex Ada Bojana (55%), Hotel Mediteran Resort (50%).

Které hotely jsou u klientů oblíbené?

Nejoblíbenější hotely v oblasti Ulcinjská riviéra jsou podle cestovatelů tyto: Komplex Ada Bojana, Hotel Mediteran Resort, The Long Beach Hotel Montenegro, Hotel Albatros, Hotel Holiday Village Montenegro.