Dovolená Ain Soukhna - Egypt 2019/2020

 
Termín:

Strava:
Doprava:
Počet dnů:
Cena:
Slevy:
Typ zájezdu:
Název hotelu:
Úroveň hotelu:
Prodejce:

Omlouváme se, ale aktuálně tomuto filtru neodpovídají žádné zájezdy.

Dovolená Ain Soukhna - Egypt

Ain Soukhna je jedním z nejmladších egyptských přímořských letovisek. Nachází se přes 100 kilometrů daleko od hlavního města Káhiry. Ain Soukhna omývá pobřeží Rudého moře, díky němuž se letovisko vyznačuje překrásným čistým mořem. Azurová voda je tak v destinaci pro mnohé hlavním lákadlem.

Do Ain Soukhna velmi často vyráží rodiny s dětmi v období prodeje last minute zájezdů. Pro děti je v destinaci k dispozici velké množství hřišť, zábavních parků, pozvolný vstup do moře a v hotelových komplexech bohatý animační program. 

V letovisku Ain Soukhna se však můžete vydat i na výlety do okolí. Za navštívení stojí horské městečko Zafrana a kláštery sv. Pavla a sv. Antonína. Klášter sv. Pavla, který je pojmenován podle Pavla Poustevníka, v sobě ukrývá zahrady a mlýnici. Klášter sv. Pavla nese jméno podle Antonína Poustevníka, který klášter založil ve 4. století, ovšem sám žil v horských jeskyních. Zmiňované kláštery jsou od sebe vzdáleny 35 kilometrů.

V letovisku nefunguje veřejná doprava. Z letiště se do Ain Soukhna tak dostanete pomocí transferů. Budete-li se však chtít vydat na některý z výletů, pak lze využít nabízené fakultativní výlety, které jsou mnohdy součástí balíčku dovolené v období last minut.