Dovolená El Pasha Bay - Egypt 2017 - 2018

 
Termín:

Strava:
Doprava:
Počet dnů:
Cena:
Slevy:
Typ zájezdu:
Název hotelu:
Úroveň hotelu:
Prodejce:
Sheraton Sharm Hotel, Resort, Villas & Spa
10. 5. (Čt) - 24. 5. 2018 (Čt)
Invia.cz: Hotel Sheraton Ssh
-21%
právě zlevněno
first minute
15 dní
Letecky
Polopenze
10. 5. (Čt) - 21. 5. 2018 (Po)
Invia.cz: Hotel Sheraton Sharm Hotel Resort Villas & Spa
-20%
právě zlevněno
first minute
12 dní
Letecky
Polopenze
14. 5. (Po) - 24. 5. 2018 (Čt)
Invia.cz: Hotel Sheraton Sharm Hotel Resort Villas & Spa
-20%
právě zlevněno
first minute
11 dní
Letecky
Polopenze
1814990.00CZK

El Pasha Bay - Sharm el Sheikh

Malebné letovisko El Pasha Bay leží v romantické zátoce na jižním cípu Sinajského poloostrova. Jeho písčité břehy omývá průzračné Rudé moře. Celá scenérie je doplněna rozmanitě kvetoucí vegetací, která z místa vytváří malý zemský ráj. V těsném sousedství se rozprostírají známá letoviska Sharm el Sheikh a Naama Bay. El Pasha Bay je klidným místem vhodným pro trávení aktivní i odpočinkové dovolené.

Místní pláže vynikají jemným pískem a vysokým standardem poskytovaných služeb. Samozřejmostí jsou lehátka se slunečníky, plážové bary a velké množství vodních atrakcí, jakými jsou jízda na banánu, vodní skútry nebo šlapadla. V El Pasha Bay je velmi oblíbené potápění a šnorchlování. Pod hladinou moře můžete pozorovat mořské korály, vraky lodí nebo tajuplné jeskyně.

V letovisku není příliš diskoték, proto kdo by zatoužil po větší noční zábavě, může vyrazit do sousedního letoviska Sharm el Sheikh. V tomto letovisku se nachází také mezinárodní letiště, tudíž nemusíte mí tak obavy z dlouhého příjezdového transferu. Využijete-li navíc některé z last minute nabídky, prožijete v El Pasha Bay nezapomenutelnou dovolenou.