Dovolená Káhira - Egypt 2019/2020

<>
<>
Termín:

Počet dnů:
Cena:
Název hotelu:

Káhira - Egypt

Město Káhira je významnou egyptskou metropolí. S více jak 20 miliony obyvatel je Káhira nejlidnatějším městem Afriky. Zároveň je charakteristická svými kontrasty v podobě chudoby a bohatství. Nachází se zde jak historické památky, tak ale i novodobé stavby a obchodní centra.

V Káhiře se můžete vydat do nespočtu turisty oblíbených míst, mezi které patří například Koptská Káhira s překrásným kostelem, synagoga, muzeum a římská věž. Ujít si nenechte ani Káhirskou Zoo, Železniční a Egyptské muzeum nebo Citadelu a místní mešity. Ovšem největším lákadlem Káhiry stále zůstávají pyramidy. Město doslova nelze opustit bez návštěvy pyramid v Gíze. K vidění tak je nejen známá Sfinga, ale i Chufuova pyramida, Rachefova pyramida, Menkauerova pyramida, Džoserova pyramida nebo Snoferova lomená pyramida.

Na dovolenou do Káhiry můžete zavítat jednak díky nabídce first či last minute zájezdů do hotelových resortů, ale stejně tak snadno si můžete vybrat také ubytování v menších hotelech či penzionech. Díky káhirskému letišti se navíc nemusíte obávat zdlouhavého transferu do jiných letovisek. Na svůj hotel se dostanete snadno a rychle.