Dovolená Port Ghalib - Egypt 2019/2020

 
Termín:

Strava:
Doprava:
Počet dnů:
Cena:
Slevy:
Typ zájezdu:
Název hotelu:
Úroveň hotelu:
Prodejce:

Port Ghalib - Marsa Alam, Egypt

Destinace Port Ghalib se rozprostírá na pobřeží Rudého moře nedaleko známého letoviska Marsa Alam. Letovisko Port Ghalib je umístěno v nádherné pouštní scenérii, které dominují písečné duny a azurově čisté moře v kombinaci s nádherně rozkvetlou vegetací. Díky své jedinečné poloze je cesta z Prahy do Port Ghalib velice pohodlná, jelikož tato romantická destinace leží přibližně 5 kilometrů od letiště.

Letovisko se pyšní jedním z největších egyptských přístavů, který pojme až tisíc lodí a jachet. Z místa se tak podnikají časté výlety za potápěním

Port Ghalib je rozdělen do několika resortů s desítkami hotelů, které turistům nabízejí veškerý dostupný komfort v podobě výborného jídla i sportovních a plážových aktivit. Pro milovníky golfu je v letovisku jedinečné 18-ti jamkové golfové hřiště. V Port Ghalib prostřednictvím luxusních ale ne drahých butiků a celé řady bazarů poznáte pravou a nefalšovanou krásu orientu. Večerní chvilky si pak můžete okořenit romantickou večeří na pláži.

Místo je oblíbené především pro své četné last minute zájezdy, se kterými oproti klasické ceně zájezdu výrazně ušetříte. Ať již toužíte po fakultativních výletech nebo po slunění na pláži, v Port Ghalib si přijdete na své.