Dovolená Ras Nasrani - Egypt 2018/2019

 
Termín:

Strava:
Doprava:
Počet dnů:
Cena:
Slevy:
Typ zájezdu:
Název hotelu:
Úroveň hotelu:
Prodejce:

Ras Nasrani - Egypt

Resort Ras Nasrani leží na jihovýchodním pobřeží Sinajského poloostrova v turisticky známé oblasti Sharm el Sheikh. Letovisko je oblíbené pro své jedinečné korálové útesy, které jsou vyhledávány potápěči z celého okolí. Výhodou Ras Nasrani je jeho snadná dostupnost. Letovisko leží pouze několik kilometrů od letiště. Tudíž se nemusíte obávat zdlouhavých letištních transferů.

Hotely v letovisku Ras Nasrani jsou známé pro svůj vysoký standard nabízených služeb. Naleznete zde perfektně udržované bazény, tenisové kurty, fitness centra nebo také dětská hřiště. 

Pláže Ras Nasrani se pyšní zlatavým pískem s velmi pozvolným vstupem do křišťálově čistého moře. Viditelnost pod hladinu moře se pohybuje až kolem 30 metrů. Naplno si tak můžete užít šnorchlování a objevování podmořských krás.

Mimo potápění a užívání si letního slunce můžete využít další aktivity, kterými jsou vodní skútry, jízda na banánu nebo se můžete vypravit na jeden z mnoha fakultativních výletů. V nabídce je poznávání pouště ze hřbetu velblouda, off-road výlet na čtyřkolkách nebo výpravy za krásami místních lagun. Abyste na dovolenou mohli vzít celou rodinu, využijte atraktivních cen last minute zájezdů, se kterými výrazně ušetříte.