Dovolená Sahl Hasheesh - Egypt 2020/2021

Načítám
Načítám
Nastavené filtry:
Egypt
Sahl Hasheesh
Premier Le Reve Hotel & Spa

Premier Le Reve Hotel & Spa

87% Vynikající
47 recenzí47870100
9 dní
Letecky z Katovic
The Oberoi Sahl Hasheesh

The Oberoi Sahl Hasheesh

Snídaně 9 dní
Letecky z Katovic Last minute

Dovolená Sahl Hasheesh - Egypt

Do letoviska Sahl Hasheesh se každoročně vydává více a více turistů. Tato oblíbená destinace je mnohdy také označována dle svého názvu jako „zelené údolí". V Sahl Hasheesh najdete především krásnou přírodu, a to jak na samotné pevnině, tak i pod vodou. A právě kouzelný podmořský svět láká do egyptské destinace mnoho příznivců šnorchlování a potápění.

Ovšem nejen korálové útesy, malebné prostředí a krásné pláže nabízí Sahl Hasheesh. Vydat se můžete i do místních kaváren a restaurací, které jsou na velmi vysoké úrovni. Za navštívení stojí také nedaleká města, jako je Sheratonk, Hurghada a Makadi Bay. Všechny tři letoviska jsou vzdálena necelých 25 kilometrů. Ti, co do Sahl Hasheesh jedou za odpočinkem a relaxací, jistě ocení překrásnou přes 10 kilometrů dlouhou pláž, která se táhne podél pobřeží Rudého moře.

Máte-li rádi aktivní dovolenou, pak můžete v letovisku vyzkoušet golf, jachting a mnoho vodních sportů. Bohatou nabídku pro trávení volného času, také nabízí animátoři v hotelových komplexech. 

Pokud se tak rozhodujete, kam vyrazit na dovolenou, rozhodně zvolte jeden ze zájezdů last minute do Sahl Hasheesh. Nezažijete tak přeplněné letovisko plné turistů, ovšem služeb a kvality se vám dostane stejně jako v jiných známějších egyptských resortech.

Často kladené otázky

Kdo prodává zájezdy v oblasti Sahl Hasheesh?

Aktuálně naleznete nabídku dovolené Sahl Hasheesh (Egypt) od Invia.cz, TravelPortál.cz.

Jaké jsou ceny dovolených v oblasti Sahl Hasheesh?

Ceny začínají na 13 259 Kč, nejdražší zájezd stojí 82 106 Kč.

Z jakých typů stravy je možné vybírat?

Aktuálně je v nabídce all inclusive, polopenze, snídaně, ultra all inclusive.

Jaké jsou možnosti dopravy?

Jsou k dispozici nějaké slevy?

Vybírat můžete z last minute, first minute.

Které hotely jsou nejlépe hodnocené?

Klienti nejlépe hodnotí v oblasti Sahl Hasheesh hotely: Hotel Sunrise Romance Sahl Hashesh (95%), Baron Palace Sahl Hasheesh (90%), Premier Le Reve Hotel & Spa (87%), Ocean Breeze Sahl Hasheesh (87%), Tropitel Sahl Hasheesh (86%).

Které hotely jsou u klientů oblíbené?

Nejoblíbenější hotely v oblasti Sahl Hasheesh jsou podle cestovatelů tyto: Tropitel Sahl Hasheesh, Premier Le Reve Hotel & Spa, Albatros Citadel Resort, Ocean Breeze Sahl Hasheesh, Baron Palace Sahl Hasheesh.