Dovolená Sharm El Maya - Egypt 2019

 
Termín:

Strava:
Doprava:
Počet dnů:
Cena:
Slevy:
Typ zájezdu:
Název hotelu:
Úroveň hotelu:
Prodejce:

Omlouváme se, ale aktuálně tomuto filtru neodpovídají žádné zájezdy.

Sharm El Maya - Sharm el Sheikh

Letovisko Sharm El Maya je klidnějším místem, které spadá pod vyhlášenou turistickou lokalitu Sharm el Sheikh. Resort se rozprostírá na jihovýchodním pobřeží Sinajského poloostrova. Pro svůj klidných charakter a přátelskou atmosféru bez hlučných nočních diskoték je místo vhodné pro rodiny s dětmi a starší páry, které preferují večerní procházky po pláži a vychutnávání vína v příjemných pobřežních restauracích. Chcete-li navíc dovolenou pořídit výhodně, využijte last minute pobytů.

Pláže v Sharm El Maya stejně jako v celé destinaci Sharm el Sheikh vynikají zlatavým pískem a perfektní nabídkou dostupných služeb. Občerstvení zajišťují plážové bary a o zábavu dětí je postaráno prostřednictvím animačních programů a nejrůznějších vodních aktivit, kterými jsou šlapadla, jízda na banánu, nebo skákání na trampolínách. Celé jihovýchodní pobřeží vyniká bohatým podmořským životem a nádhernými korálovými útesy, které můžete v azurově čistém moři pozorovat i pouhým šnorchlováním.

Místní hotely připravují pro své hosty pravidelné kulturní večery, při kterých se zaručeně nudit nebudete. A pokud zatoužíte po výletu, nabízí se celá řada okouzlujících míst a památek nejen v poušti nebo poznávání romantických zátok.