Vyhledejte dovolenou

Dovolená Porto Pino - Itálie 2020/2021

Porto Pino je hojně navštěvovaná turistická lokalita, ležící na jihozápadě ostrova Sardinie. Je jednou z nejpozoruhodnějších oblastí ostrova, kde se rozprostírají bílé pláže s písečnými dunami a borovicemi alpskými, rostoucími na ostrově právě jen zde. Mezi plážemi se rozkládá soustava rybníků sloužících k chovu ryb, které jsou i hnízdištěm vodních ptáků. Ačkoliv je Porto Pino součástí přírodního parku Sulcis, není zde turistický ruch omezován a nachází se zde množství ubytovacích zařízení, včetně dobře vybaveného kempu. Tato oblast je rájem zejména pro milovníky přírody, ale na své si rozhodně přijdou i vyznavači plážové relaxace či vodních sportů.

Mapa míst Porto Pino

Recenze cestovatelů

Přidat recenzi

Prozatím nikdo nevložil recenzi. Buďte první.Související diskuze

Přidat příspěvek Přidat novou diskuzi

Prozatím nikdo nezaložil diskuzi na toto téma. Buďte první.

Časté otázky před dovolenou Porto Pino

Jaké jsou ceny dovolených v oblasti Porto Pino?

Ceny začínají na 0 Kč.

Jaké cestovní doklady potřebuji do Itálie?

Do Itálie můžete cestovat na občanský průkaz i pas. Nezapomeňte, že i děti do 15 let musí mít svůj cestovní doklad. Více o dokladech.

Jakou měnu s sebou?

V Itálii se platí eurem, na italských silnicích i na drtivé většině míst je možné platit bez problémů kartou. Více o měně a cenách.

Jak se dostat do Itálie?

Existuje několik možností, jak se z České republiky dostat do Itálie. Můžete jet autem, autobusem, vlakem nebo využít leteckou dopravu. Více o cestě autem.

Potřebuji do Itálie očkování?

Do Itálie není potřeba žádné povinné očkování.

Jaký je časový posun v Itálii?

Mezi Itálií a Českou republikou není žádný časový rozdíl.

Jakým jazykem se mluví v Itálii?

Úředním jazykem je italština, běžně se však domluvíte také německy, francouzsky a anglicky. Více o jazyku a základních frázích.

Jaké zásuvky jsou v Itálii?

U nově postavených budov jsou již ve velké míře instalovány klasické eurozásuvky, ve většině hotelů i apartmánů však najdete ještě staré italské zásuvky – tři kolíky nad sebou. Redukce se vám tedy bude hodit. Za drobný obnos lze pořídit i přímo na místě. Více o zásuvkách.